Jaké lego Duplo koupit?

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lucisuska
Kecalka 122 příspěvků 22.02.18 11:16
Jaké lego Duplo koupit?

Poraďte prosím, jaké Lego Duplo koupit? S čím si Vaše děti rády hrají? Mám dva kluky (3 roky a 6 měsíců), takže žádné zámky pro princezny asi ne. :-)
Máme školku, džungli, farmu, vláček na baterky a jeden box s kostkama. Dávejte tipy na levnější i dražší sady. Děkuji moc. :-)

Nejnovější recenze z kategorie Hračky

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

LLenule111
Závislačka 3158 příspěvků 22.02.18 11:27

A co stavebnici unico plus? Je levnější než duplo a kvalita mi příjde stejná.

LLenule111
Závislačka 3158 příspěvků 22.02.18 11:28

http://gate4kids.eu/cs/vyhledavani?…

czaky
Závislačka 2506 příspěvků 22.02.18 11:32

Ja mam vetsinu bazarovou kupovanou spis po kouskach nez po sadach. Nejvic u nas frci zviratka a obyc kostky (mam triletyho kluka). Z drazsich sad byla bezva s eskymakem a velrybou, pak velika s masinkou jerabem a zeleznicnim mostem, z levnejsich letadlo (stredne velky ani pro jednoho panacka ano airbus) a stavbari s bagrikem.
Ted jsem na mobilu, ale vecer ti zvladnu napsat cisla sad kdyz budes chtit.

Jade84
Závislačka 3724 příspěvků 22.02.18 11:33

U nás (3 roky kluk) hodně jede tenhle :)
https://www.dracik.cz/…rodinny-dum/

kruel
Kecalka 171 příspěvků 22.02.18 11:43

Tak u nás hodně jede Lego Duplo Zábavný park, nebo Velká pouť či tak nějak - jsou tam klouzačky a super kolotoč, děcka si s tím hodně vyhrajou :-)

Alyss1
Závislačka 2749 příspěvků 6 inzerátů 22.02.18 11:43

Ted jedem nejvic ve vlaku a v kolejich. Jinak uz sady nekupuji, je tam vzdy spousta kostek co nevyuziju. Jdu do bazaru a koupim co potrebuji - koleje, cagony, bagey, letadla, jednotlive kosrky atd…

lucisuska
Kecalka 122 příspěvků 22.02.18 11:46

@czaky moc děkuji :-) a budu ráda, když napíšeš :-)

zrcadlo
Kelišová 6475 příspěvků 22.02.18 11:49

Klukům bych pořídila sanitku, policejní motorku, hasiče, letadlo. Pak už se dají hrát scénky, že někde hoří, sanita odváží zraněné, policie odklání provoz apod. U nás většinou děti postaví školku a zoo a pak tam hoří :mrgreen:

vjerunqa
Závislačka 2860 příspěvků 22.02.18 11:52
@LLenule111 píše:
A co stavebnici unico plus? Je levnější než duplo a kvalita mi příjde stejná.

Tady nemohu souhlasit. Máme dva sety Hello Kitty, protože ji Lego nevyrábí. A je to tedy sakra rozdíl. Kostky skoro nedrží u sebe. Jsou lehčí, fórovější. Lego je prostě jen jedno :)

kruel
Kecalka 171 příspěvků 22.02.18 11:56

@lucisuska
Nepíšeš jrestli máte nějaká auta…ale pokud ne tak určitě by to chtělo jak se píše už nademnou nějaké policejní, hasičské…mají baterky a svítí a houkají… ;)

vertunka
Závislačka 4368 příspěvků 22.02.18 12:01
@kruel píše:
Tak u nás hodně jede Lego Duplo Zábavný park, nebo Velká pouť či tak nějak - jsou tam klouzačky a super kolotoč, děcka si s tím hodně vyhrajou :-)

Tyjo to vypada luxusne. To jsem jeste nevidela v obchode :nevim:.

Jinak u nas nejvic frci Dzungle. Ta velika krabice. Je tam mraky zvirat.

vjerunqa
Závislačka 2860 příspěvků 22.02.18 12:03

@lucisuska Já mám tedy dvě holky, ale máme dost dopravních prostředků (auta, traktor, vlak, letadlo). Hodně u nás frčí zvířata, farmy, zoo. Obchody, kavárny, cukrárny, vždy s výběhem pro zvířata :) V Cestě kolem světa je spousty super zvířat.

Příspěvek upraven 22.02.18 v 12:09

kruel
Kecalka 171 příspěvků 22.02.18 12:06
@vertunka píše:
Tyjo to vypada luxusne. To jsem jeste nevidela v obchode :nevim:.Jinak u nas nejvic frci Dzungle. Ta velika krabice. Je tam mraky zvirat.

Kupovali jsme přes internet…kolem 1500,– Kč to seženeš :-) Ale fakt je to super :palec:

iiiv
Extra třída :D 10768 příspěvků 22.02.18 12:20

Já k duplu pro kluky kupovala jixin hasiče a policajty, velký sady. Teď už u nás frčí klasické lego, tak si s tím moc nehrajou. Ale bylo super, autíčka jezdila sama a houkala a vrtulník dělal zvuk a svítil.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Černošský James Bond? Tak ať Mandelu hraje Luděk Sobota! říká Klaus ml.

„Přichází čas pro herce, který není bělochem,“ řekla prý dlouholetá... číst dále >

Saša Rašilov se podruhé oženil: Nevěsta Lída si počmárala šaty!

Populární herec si dnes po poledni vzal za manželku svoji o čtrnáct let... číst dále >

Články z Ona Dnes

Soutěž Léto v plavkách: o vítězi hlasujte až do pondělí

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Módní bible Vogue přichází do Česka, titulní stránka patří Olze Havlové

Poprvé v historii se magazín Vogue objevuje v československé verzi. První... číst dále >

Reklama