Nerf pistole se zásobníkem

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

suvik
Nadpozemská drbna 26316 příspěvků 11.02.18 11:27
Nerf pistole se zásobníkem

Kluci maji ty nejobycejnejsi Nerf pistole, strili jeden naboj a pak se musi zase nabit. Stala tusim 250,–.Viz. obrazek.

Muzete mi doporucit nejaky jiny typ, ktery dokaze strelit vice naboju za sebou, aniz by se pokazde nabijel? Oni bych chteli nejakou tu megavelkou Nerfku, coz jsem jim vzhledem k financim zatrhla (stoji 1000,– a vic). Budou si ji sice kupovat za sve, ale dala jsem jim limit do 500,–. Mate s nejakou takovou dobrou zkusenost? Dost casto ctu o poruchovosti techhle hracek. Nam ty jednoduche slouzi zatim dobre, prave proto nechci aby ubalili balik penez za zasekavaci se pistoli. Zas je chapu, ze touzi po nejake lepsi a jelikoz si na ni setri, slibila jsem jim pomoct vybrat.

Diky!

Nejnovější recenze z kategorie Hračky

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

janablizkova
Kecalka 326 příspěvků 11.02.18 11:35

Ted mají různé pistole na Mall.cz Nerf MEGA Doublereach stojí kolem 800,. a je na dva náboje najednou.Ale možná tam vyberete levnější.

suvik
Nadpozemská drbna 26316 příspěvků 11.02.18 11:40

Prave bych rada konkretni tipy a nejakou zkusenost.

Alyss1
Závislačka 2749 příspěvků 6 inzerátů 11.02.18 11:55

Mame Accu disruptor na 6 naboju a Rough cur na 8 co ale umi strilet dva naraz. Oboji super zatim bez problemu. V tehle cenovych relacich je to ok. Z rodiny vim ze kdyz je to vetsi kanon na baterie tak se to poroucha driv.

A nedoporucuji neco typu Stryfe. - musiscely zasobnik vyndat a nabit naboje najednou. Ty vyse zminene stihnes dobijet i v behu. A to se ve valce hodi:):)

M_Vladim
Kelišová 6928 příspěvků 11.02.18 11:56

Dovoluji se pasovat tak trochu do role „skoroodborníka“. Máme dva kluky a několik Nerf zbraní, pár (pro každýho jedna) ve vlastní výkonostní úpravě.
Jako první bych zmínil ochranné brýle. Nemusí být nutně Nerf, ba dokonce i lepší jsou obyčejný čirý z pracovních ochranných pomůcek. ;)
V pžadované kategorii bych asi volil disruptor ze serie Elite. To je tohle: https://www.mall.cz/…te-disruptor
Připravte se na potřebu nakoupit dost náhradní munice. Jednak se ztrácí a taky i ničí. A dost na tom rejžujou. :roll:
Varoval bych před motorizovanými verzemi a některými se svíticími šipkami - šílená spotřeba baterek!

Petruna21
Echt Kelišová 9784 příspěvků 11.02.18 11:57

@suvik No ona je má séga v holčičím provedení a má že to střílí po jednom a pak po více něco takového :)

https://www.mall.cz/…e-hyper-fire

ver82
Povídálka 48 příspěvků 11.02.18 12:01

Syn jich má hodně, ale kupujeme nové pouze k Vánocům, jinak jsme jich hodně sehnali přes bazary. Obvykle se zasekávaji pouze když je pomačkaný náboj. Teď mají na Alze Nerf Elite Disruptor s bubínkovým zásobníkem za 427,–

suvik
Nadpozemská drbna 26316 příspěvků 11.02.18 12:02

Brejle mame z Hornbachu, nahradni naboje kupujem pres Aliexpress.

Co tahle?

Na vase tipy jdu mrknout…

Příspěvek upraven 11.02.18 v 16:58

Alyss1
Závislačka 2749 příspěvků 6 inzerátů 11.02.18 12:03

Naboje doporucuju z ebay

Alyss1
Závislačka 2749 příspěvků 6 inzerátů 11.02.18 12:04

@suvik

Pozor ta ma velke naboje!!!

suvik
Nadpozemská drbna 26316 příspěvků 11.02.18 12:08

Aha, diky, vidis, tak to je presne co by mi uniklo.

Alyss1
Závislačka 2749 příspěvků 6 inzerátů 11.02.18 12:09

@suvik :):)

suvik
Nadpozemská drbna 26316 příspěvků 11.02.18 12:10
@Petruna21 píše:
@suvik No ona je má séga v holčičím provedení a má že to střílí po jednom a pak po více něco takového :)https://www.mall.cz/…e-hyper-fire

To uz je strasne drahe, to ne.

Ten Disruptor vypada OK.

suvik
Nadpozemská drbna 26316 příspěvků 11.02.18 12:12
@Alyss1 píše:
Naboje doporucuju z ebay

Muzes mi prosim hodit odkaz?

Petruna21
Echt Kelišová 9784 příspěvků 11.02.18 12:14

@suvik To byl takový příklad ale já vím že třeba v Bambuli nebo Dráčíkovi je mají a na ty jejich karty vyjdou za slušné peníze zkuste se podívat a mají různé provedení ;)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

Hořká kapka pro Thomase Marklea: Matka Meghan se stěhuje do Londýna!

O Meghan Markle (37) se v posledních měsících dozvídáme především kvůli... číst dále >

Plekanec utekl kvůli Hádkovi? Prý ho viděl na kameře, jak chodí za Vondráčkovou

Informoval veřejnost o rozpadu svého manželství a frnknul do Kanady. Tak se... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zdravý jídelníček: stačí tři porce, důležitá je pravidelnost a složení

Český národ stále tloustne, každý druhý člověk u nás trpí nadváhou. Na vině... číst dále >

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Reklama