Reklama

Stavebnice pro 2 letého

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Dana V
Kecalka 460 příspěvků 6 inzerátů 05.02.18 13:48
Stavebnice pro 2 leteho

Ahoj maminky, synovi budou v únoru 2 roky a rada bych mu k narozeninám koupila nějakou pěknou stavebnici. Chtěla bych nejlépe dřevěnou, aby kostky pekne držely a daly se postavit různé věci (domy, garáže atd). Lego duplo už máme, další zatím kupovat nechci. Poradíte mi nějakou?

Nejnovější recenze z kategorie Hračky

Reklama

Reakce:

chaela
Ukecaná baba ;) 1157 příspěvků 05.02.18 13:57

My mame Play town, je to bezva. Dostal to teda triletej, ale bavi to i rocniho, takze dvouletej si vyhraje taky.

LaraA
Zasloužilá kecalka 532 příspěvků 05.02.18 14:06

Nam se osvedcily vlacky a koleje. V co nejvetsim mnozstvi :lol:

mrkni1
Závislačka 3738 příspěvků 05.02.18 15:08

https://aukro.cz/…a-6912178694?… Kostky dřevěné Magnetické stavebnice ze dřeva

mě zaujalo tohle..mají to u nás ve školce a má to asi hodně dalších „součástí“..ko­lečka..oblé tvary..atd..dětmi prý velmi oblíbené..nenáročné na spojení (tj vhodné pro mladší)..

Ornwen
Závislačka 4366 příspěvků 05.02.18 16:38

@Dana V mame taky par kostek z podobne magneticke co zmínila @mrkni1 jen u mas ty magnety nejsou videt. Ale moc si s tim nehral. Mozna kdyby bylo kostek vic :nevim:

Dana V
Kecalka 460 příspěvků 6 inzerátů 05.02.18 17:51

@mrkni1 tak ta magneticka se mi fakt libi, vubec jsem na takovou neobjevila :) myslim, ze to by se malemu libilo

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Prsten ve vagině, zvracení nebo zbořený dům. Tyto žádosti o ruku se moc nepovedly

Žádost o ruku je sakra důležitá věc. Někdo to provede klasicky, moc se s tím... číst dále >

„Církev a LGBT? Prohraná bitva, snad gayové povstanou,“ říká církevní teolog

O Istanbulské úmluvě veřejně nikdo moc nemluvil, téměř bez povšimnutí zůstalo... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >