Stavebnice pro 2 letého

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Dana V
Kecalka 438 příspěvků 05.02.18 13:48
Stavebnice pro 2 leteho

Ahoj maminky, synovi budou v únoru 2 roky a rada bych mu k narozeninám koupila nějakou pěknou stavebnici. Chtěla bych nejlépe dřevěnou, aby kostky pekne držely a daly se postavit různé věci (domy, garáže atd). Lego duplo už máme, další zatím kupovat nechci. Poradíte mi nějakou?

Nejnovější recenze z kategorie Hračky

Reklama

Reakce:

chaela
Zasloužilá kecalka 989 příspěvků 05.02.18 13:57

My mame Play town, je to bezva. Dostal to teda triletej, ale bavi to i rocniho, takze dvouletej si vyhraje taky.

LaraA
Kecalka 482 příspěvků 05.02.18 14:06

Nam se osvedcily vlacky a koleje. V co nejvetsim mnozstvi :lol:

mrkni1
Závislačka 3738 příspěvků 05.02.18 15:08

https://aukro.cz/…a-6912178694?… Kostky dřevěné Magnetické stavebnice ze dřeva

mě zaujalo tohle..mají to u nás ve školce a má to asi hodně dalších „součástí“..ko­lečka..oblé tvary..atd..dětmi prý velmi oblíbené..nenáročné na spojení (tj vhodné pro mladší)..

Ornwen
Závislačka 4062 příspěvků 1 inzerát 05.02.18 16:38

@Dana V mame taky par kostek z podobne magneticke co zmínila @mrkni1 jen u mas ty magnety nejsou videt. Ale moc si s tim nehral. Mozna kdyby bylo kostek vic :nevim:

Dana V
Kecalka 438 příspěvků 05.02.18 17:51

@mrkni1 tak ta magneticka se mi fakt libi, vubec jsem na takovou neobjevila :) myslim, ze to by se malemu libilo

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Wow! Takhle sexy Petru Kvitovou asi neznáte: Trumfla i slavné topmodelky!

Úspěšná tenistka Petra Kvitová (28) je ve skvělé formě. Aktuálně to dokazuje... číst dále >

Bohdalová své miliony už asi neuvidí. Bankéř, který jí prodal obrazy, utekl na exotický ostrov

Před rokem se zjistilo, že Jiřina Bohdalová naletěla podvodníkovi, bývalému... číst dále >

Články z Ona Dnes

Módní bible Vogue přichází do Česka, titulní stránka patří Olze Havlové

Poprvé v historii se magazín Vogue objevuje v československé verzi. První... číst dále >

Zdravý jídelníček: stačí tři porce, důležitá je pravidelnost a složení

Český národ stále tloustne, každý druhý člověk u nás trpí nadváhou. Na vině... číst dále >

Reklama