Reklama

Hra noemova archa mindok

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

danalam
Povídálka 19 příspěvků 02.02.18 23:12
Hra noemova archa mindok

Dobrý večer, ráda bych vás poprosila o radu ohledně hry od Mindoku Noemova archa.
Chtěla bych jí koupit dceři ke 4 narozeninám(v břez­nu), v létě pojedeme na dovolenou, tak jsem si
myslela, že by jí mohla zabavit po cestě autem, jen si nejsem jistá, jestli tu hru zvládne čtyřleté dítě. Jinak dcera má ráda deskové hry i různé rébusy.
Tak pokud ji máte někdo doma, prosím napište mi, jak staré dítě tuto hru zvládlo nebo typ na nějakou jinou hru co by jí mohla bavit. Děkuji

Nejnovější recenze z kategorie Hračky

Reklama

Reakce:

Kauree
Závislačka 4563 příspěvků 2 inzeráty 03.02.18 01:23

Během roku, kdy bylo dětem 3 a 4 roky jsem těchhle her koupila víc - první byla nějaká ta voda, jak jsou tam ryby, žáby a nevím co - jak to bylo první, tak to mělo asi největší úspěch. pak noemovu archu a tučňáky (taky tyhle knížkový do auta) - tučňáci celkem bavili tu starší, ale jen když jsem seděla vedle ní a připravovala jí zadání. noemovu archu zvládaly obě, taky jsem to brala na dovolenou, když ještě mladší nebyly 4, ale že by je to v autě zabavilo nějak na delší dobu, to ne - tak tři čtyři zadání a odložily to. mladší nejvíc bavil barevný kód, ten pochopila hned, jak to poprvé viděla a fakt u toho vydržela, ale to už není knížková verze. no a nejčastěji tahají zámecké schody, které do auta taky nejsou.
tak nevím, jestli jsem pomohla :mrgreen:

ale když to shrnu - pokud má tenhle typ zábavy ráda, tak by jí to mohlo bavit a zvládnout by to taky měla.

danalam
Povídálka 19 příspěvků 03.02.18 15:27

Děkuji za tip, koukala jsem na barevný kód a ten se myslím bude dceři líbit, tak ještě jednou děkuji.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Marcus a Martinus už příští týden v Praze! Co musíte o koncertě vědět?

Norské sourozenecké duo Marcus a Martinus přijede už příští týden do Česka!... číst dále >

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak se nalíčit a učesat před kameru? Podívejte se na proměnu moderátorky

Moderátorka iDNES.cz Eliška Malínská se obvykle líčí pouze decentně a na... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >