Reklama

Hračky z obchodu Pepco

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Meggynka
Ukecaná baba ;) 1217 příspěvků 24.01.18 14:19
Hračky z obchodu Pepco

Holky vždy jsem si říkala že v Pepcu jsou hračky šílený kvality, ale teď mě zarazilo, že tam mají např. magnetickou tabuli úplně stejnou jakou jsem koupila na internetu. Ale Pepco ji má ó půlku levnější. Tak si říkám, že ne vše bude stát za prd :mrgreen: Máte teda nějaké hračky z Pepca, které by jste doporučili koupit pro 2 chlapečka a jsou kvalitní? Děkuji za odpověď ????

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Hadumi
Extra třída :D 13410 příspěvků 24.01.18 14:21

Já jsem tam koupila hračky 3× a 3× se rozpadly ještě, než jsme dojeli domů.

plenkovedorty
Kecalka 227 příspěvků 24.01.18 14:21

Mě se tam líbí ty dřevěné vkládačky, ta malá Puzzle, plyšáci, kupuju hodně i věci na tvoření a malování..voskovky super a za pár kaček..auta teda kvalitativně nic moc, ale dá se to..za ty prachy.. více hraček mě nenapadá..

smudlinky
Závislačka 2522 příspěvků 361 inzerátů 24.01.18 14:28

Máme magnetickou tabulku s tvary a už bych ji nekoupila- dílky jsou celkem malé, pak máme hasičské auto co pouští bublinky- dítko s ním špatně jezdí- brání mu kulatá část, kterou se pohybuje auto při jízdě na baterie.

GabinkaCh
Ukecaná baba ;) 2307 příspěvků 24.01.18 14:29

My jsme tam kupovaly loni hračky na vánoce a drží a to jsou dost vytížené

lucenka
Vesmírná mluvilka 32106 příspěvků 24.01.18 14:38

Máme tam odtud pokladničku… Kluk ji používal cca 2 roky a pořád vypadá jak nová.
Pak tam odtud má nějakou loď do vany zatím taky drží (půl roku)

Russet
Extra třída :D 11043 příspěvků 24.01.18 14:41

Máme jednoduché puzzle z překližky. Jedno trochu odlomené. Nic bych tam asi nekoupila.

Jančakecalka
Generální žvanilka 22115 příspěvků 24.01.18 15:08

Já tam nechodím, ta kvalita je děsná. Ze začátku, když se to tu otevřelo, jsem tam pár věci koupila, ale jelikož se to po dvou vyprání dalo vyhodit a o kvalitě ostatních věcí jako hraček a domácích potřeb ani nemluvim, za mě vyhozený peníze.

Fazulina
Závislačka 3508 příspěvků 24.01.18 15:21

Některé hračky tam mají i stejné, co v jiných obchodech, třeba puzzle Trefi nebo např. vzdělávací hry (Pexeso pro uši tam měli mnohem levnější než jinde, to stejné).

Taky tam mají třeba někdy panenky Monster High a Ever After High, za poloviční cenu, jsou to ty stejné, co jinde.

Jako jo, něco jsou děsné šunty, ale něco fakt mají úplně stejné jako jinde, ale za méně peněz.

@smudlinky píše:
Máme magnetickou tabulku s tvary a už bych ji nekoupila- dílky jsou celkem malé, pak máme hasičské auto co pouští bublinky- dítko s ním špatně jezdí- brání mu kulatá část, kterou se pohybuje auto při jízdě na baterie.

Tak ale to, že jsou malé ty dílky na té tabulce, není chyba Pepca, ty by byly malé i z jiného obchodu:-)) (máme to doma taky, měli navíc na výběr ze tří různých typů, některé mají dílky větší).

Fazulina
Závislačka 3508 příspěvků 24.01.18 15:23
@Jančakecalka píše:
Já tam nechodím, ta kvalita je děsná. Ze začátku, když se to tu otevřelo, jsem tam pár věci koupila, ale jelikož se to po dvou vyprání dalo vyhodit a o kvalitě ostatních věcí jako hraček a domácích potřeb ani nemluvim, za mě vyhozený peníze.

Jak co, něco máme už pár let a drží, ale třeba legínky pro holky jsou děs, ty se hned roztrhnou ve švu…

Bábrdl
Generální žvanilka 21186 příspěvků 24.01.18 15:27

Já Pepco beru jako obchod, kde se dají koupit sukýnky na karneval, trička, co se pokreslí, sponky, co se hned ztratí atd. Nebo tepláčky k tetičce/babič­ce/na chalupu, prostě někam, kam to dítě jeden jednou za měsíc a moc se to nevytíží. :think:

iiiv
Extra třída :D 10919 příspěvků 24.01.18 15:35

Já tam nakupuji oblečení pro děti a puzzle, zatím se mi nestalo, že by bylo něco špatného

Uživatel je onlinexstrasilka
Ukecaná baba ;) 1752 příspěvků 34 inzerátů 24.01.18 15:39

Dostali jsme odtamtud magnetickou skládačku, dělají se z ní panáčkové a je pěkná, dílky akorát. Tchyně tam kupuje holkám leginy a docela drží, líp než z lidlu.

hofka
Extra třída :D 14976 příspěvků 24.01.18 15:52

Děti Pepco milují, ale dost je krotím. Dovolím jenom maličkost, stejně si toho za chvíli nevšimnou. Pro kluka tam ráda kupuju trenýrky, obyčejný jednobarevný za 25 korun. Pro sebe kalhotky taky obyčejný úplet, s potiskem. Dceři sem tam legíny, ale bojuju s délkou, něco se srazí o dvě velikosti a v těch větších (nad 128) už je to moc teen design.

Elenloth
Závislačka 3812 příspěvků 6 inzerátů 24.01.18 16:01

Občas do Pepca chodím a zatím se mi tam většina věcí osvědčila. Ale než něco koupím, tak se podívám, jaké to je. Když vidím, že je to fórové, tak to prostě nekoupím. Ať už oblečení, nebo hračky. Všimla jsem si, že moc nevydrží trika s potiskem, loupe se to. Ale obyčejné trika na léto vydržely dvě sezony, tepláky kupodivu stále drží. Hračky jsem kupovala spíš takové na zahradu - bublifuky, kuželky, míče, nějaké pistole. Vše stále funkční. Nekupuju tam ale plastové věci pro miminko, lahvičky, kousátka a tak. To se přiznám, že se bojím, z jakých plastů je to vyrobeno.
Jediné, co se mi zatím neosvědčilo jsou takové ty spínací klipy na otevřené sáčky, jdou strašně špatně otvírat.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Podvedená Bohdalová v thrilleru o důvěřivosti seniorů: Z toho jde Strach!

Klobouk dolů! Jiřina Bohdalová (87) je profík každým coulem. S Jiřím Strachem... číst dále >

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >