Hledám hračku z 90. let

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Veronov
Povídálka 28 příspěvků 19.01.18 10:37
Nazev hracky, odkaz

Holky potrebovala bych poradit, pripadne zaslat odkaz. Hledám nazev hracky Cca z 90.let. Jednalo se o papirove figurky, ktere se skládaly pomoci ruzovy plastovych cupliku a stavěly se na ruzovy kulatý stojan (růžové kolečko). Myslela jsem, ze se to jmenovalo Tomasek, ale pod tímto nazvem to nemuzu najit. Dekuju!

Nejnovější recenze z kategorie Hračky

Reakce:
Uživatel je onlineJanli
Kelišová 6245 příspěvků 19.01.18 11:14

Jmenovalo se to tuším Tomas. Měla jsem je doma komplet :D.

Regina Hero
Nadpozemská drbna 27431 příspěvků 19.01.18 11:18

@Veronov to si pamatuji, kupovala to dětem babička, růžové kolečko si nevybavuji, ale byla to taková papírová zvířátka a podobně… kupovala to myslím v trafice nebo to dávali v obchodě k nákupům, ne? V hračkárně to nemívali… ale je to už hezky dávno…

Regina Hero
Nadpozemská drbna 27431 příspěvků 19.01.18 11:21

@Janli jmenovalo se to Tomásek, ne? Protože si nějak vybavuji, že se děti těšily, že jim babička určitě koupila Tomásky…

Uživatel je onlineJanli
Kelišová 6245 příspěvků 19.01.18 11:25
@Regina Hero píše:
@Janli jmenovalo se to Tomásek, ne? Protože si nějak vybavuji, že se děti těšily, že jim babička určitě koupila Tomásky…

Pořád to lovím v hlavě, my jsme jim taky říkali Tomásky. Už googluju :D

Veronov
Povídálka 28 příspěvků 19.01.18 11:33

@Regina Hero @Janli holky to bude urcite ono! Ja googluji uz nekolikaty den a nemuzu najit. Tez nam je kupovala babička a taky jsme se vzdy těšily! Nahodou je doma nemáte? Moje babička je bohuzel poslala v rodine dal a nevi komu…

Regina Hero
Nadpozemská drbna 27431 příspěvků 19.01.18 11:38

@Veronov bohužel nemáme, hračky po prvních dvou dětech jsem už dávno předala švagrové a i to, co jsem nepředala, jsem v rámci stěhování „vystěhovala“ už před deseti roky…

Regina Hero
Nadpozemská drbna 27431 příspěvků 19.01.18 11:39
@Janli píše:
Pořád to lovím v hlavě, my jsme jim taky říkali Tomásky. Už googluju :D

nevygůglila jsem nic… když zadám Tomásek, tak mi to najde jen samé Tomáše… když k tomu přidám hračka, tak vyjíždí mašinka Tomáš…

Veronov
Povídálka 28 příspěvků 19.01.18 11:50

@Regina Hero presne tak a to uz jsem zkusila kombinaci…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Taxikář si myslí, že vezl vrahy pumpařky Jany. Vytáhli na něj pistoli!

Nemilosrdná poprava usměvavé pumpařky Jany děsí nejen celé Mělnicko, policie... číst dále >

Ligový Expres: Ščasný ven? Proč by měl trenér Sparty odejít?

Začíná to být jako nekonečné televizní seriály. Úpadek fotbalové Sparty, tak... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >