Reklama

Hledám hračku z 90. let

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Veronov
Povídálka 27 příspěvků 19.01.18 10:37
Nazev hracky, odkaz

Holky potrebovala bych poradit, pripadne zaslat odkaz. Hledám nazev hracky Cca z 90.let. Jednalo se o papirove figurky, ktere se skládaly pomoci ruzovy plastovych cupliku a stavěly se na ruzovy kulatý stojan (růžové kolečko). Myslela jsem, ze se to jmenovalo Tomasek, ale pod tímto nazvem to nemuzu najit. Dekuju!

Nejnovější recenze z kategorie Hračky

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineJanli
Kelišová 5657 příspěvků 9 inzerátů 19.01.18 11:14

Jmenovalo se to tuším Tomas. Měla jsem je doma komplet :D.

Regina Hero
Nadpozemská drbna 27281 příspěvků 9 inzerátů 19.01.18 11:18

@Veronov to si pamatuji, kupovala to dětem babička, růžové kolečko si nevybavuji, ale byla to taková papírová zvířátka a podobně… kupovala to myslím v trafice nebo to dávali v obchodě k nákupům, ne? V hračkárně to nemívali… ale je to už hezky dávno…

Regina Hero
Nadpozemská drbna 27281 příspěvků 9 inzerátů 19.01.18 11:21

@Janli jmenovalo se to Tomásek, ne? Protože si nějak vybavuji, že se děti těšily, že jim babička určitě koupila Tomásky…

Uživatel je onlineJanli
Kelišová 5657 příspěvků 9 inzerátů 19.01.18 11:25
@Regina Hero píše:
@Janli jmenovalo se to Tomásek, ne? Protože si nějak vybavuji, že se děti těšily, že jim babička určitě koupila Tomásky…

Pořád to lovím v hlavě, my jsme jim taky říkali Tomásky. Už googluju :D

Veronov
Povídálka 27 příspěvků 19.01.18 11:33

@Regina Hero @Janli holky to bude urcite ono! Ja googluji uz nekolikaty den a nemuzu najit. Tez nam je kupovala babička a taky jsme se vzdy těšily! Nahodou je doma nemáte? Moje babička je bohuzel poslala v rodine dal a nevi komu…

Regina Hero
Nadpozemská drbna 27281 příspěvků 9 inzerátů 19.01.18 11:38

@Veronov bohužel nemáme, hračky po prvních dvou dětech jsem už dávno předala švagrové a i to, co jsem nepředala, jsem v rámci stěhování „vystěhovala“ už před deseti roky…

Regina Hero
Nadpozemská drbna 27281 příspěvků 9 inzerátů 19.01.18 11:39
@Janli píše:
Pořád to lovím v hlavě, my jsme jim taky říkali Tomásky. Už googluju :D

nevygůglila jsem nic… když zadám Tomásek, tak mi to najde jen samé Tomáše… když k tomu přidám hračka, tak vyjíždí mašinka Tomáš…

Veronov
Povídálka 27 příspěvků 19.01.18 11:50

@Regina Hero presne tak a to uz jsem zkusila kombinaci…

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Kult i česká milenka Richarda Hammonda z Top Gearu. To je Škoda Rapid

Překoná někdy nová, právě představená škodovácká Scala popularitu Rapidu? Pro... číst dále >

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >