Reklama

Kde zakoupit quiet book?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

JolanaM 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.02.18 11:23
Kde zakoupit quiet book ?

Ahoj holky, kde prosím zakoupit interaktivní knížku quiet book? Viděla jsem ji před lety někdě a už nevím kde :( :srdce: :srdce: :srdce:

Nejnovější recenze z kategorie Knihy

Reklama

Reakce:

lucynka25
Kelišová 7369 příspěvků 2 inzeráty 09.02.18 11:29

@JolanaM co na fleru na zakázku? Tam je dost holek, co to šijí..a ceně bych se nedivila, já to šila dceři 4měsíce po večerech cca 2h a materiál stál 1000,–, takže pokud za to někdo chce 3tisíce a víc je to v pořádku :kytka: :mavam:

lucynka25
Kelišová 7369 příspěvků 2 inzeráty 09.02.18 11:30
@maskovapetra píše:
Zdravím, kupovala jsem zde: https://www.hrackyretro.cz/…book-opicka/ je tam i více verzí,
jsem velmi spokojená, budeme kupovat v nejbližší době další verzi pro malou, nemůže se jí nabažit :hug:, potom Ti napíšu ja jsem spokojená s jinou verzí.M. :mavam:

noo to je super :palec:

smudlinky
Závislačka 2520 příspěvků 361 inzerátů 09.02.18 11:45

Na fleru, mozna nekdo nabidne i na faceboku

Veroniika84
Stálice 63 příspěvků 09.02.18 13:15

Zkus najet na *** mají moc pěkné

edit admin - odstraněn odkaz

Loudy
Kecalka 312 příspěvků 09.02.18 13:24

Na Facebooku - stránky Šití pro prcky nebo Quiet book by Blanka (ta má ale zakázky domluvené tak na půl roku až rok dopředu). Jejich knihy jsou krásné a fakt promyšlené, na Fleru jsem nic tak pěkného nenašla.

Káťa19
Kelišová 7089 příspěvků 36 inzerátů 11.02.18 11:16

Napis sem, je tam spoustu holek, co kupuje material a siji na zakazku nebo se muzes inspirovat a usit sama ;) :palec:

Luca26
Kecalka 195 příspěvků 24.02.18 20:48

Na FB ve skupince Montessori bazar nabízí paní, jsou nádherné, promakané. Ale cena kolem 120EUR

ssluniccko
Zasloužilá kecalka 869 příspěvků 04.03.18 00:21

Pokud ještě nemáte vybráno a vyřešeno, ráda Vám knížku vytvořím. ;) Můžete se mrknout ke mně do skupinky na FB Dětem potichu a hravě, kde najdete fotky, videa, album pro výběr podkladových látek a další informace. Odkaz na skupinku zde:

Pár fotek mám i zde ve fotoalbech:
https://www.emimino.cz/…-book-13445/
 https://www.emimino.cz/…zikem-13446/

edit admin - odstraněn odkaz

hulala
Kecalka 441 příspěvků 13.05.18 21:19

@maskovapetra @JolanaM ještě dvacet diskuzí na propagaci všech hraček z toho slavného eshopu.

hulala
Kecalka 441 příspěvků 13.05.18 21:20
@lucynka25 píše:
noo to je super :palec:

ona jen propaguje sama sebe, viz další diskuze. @JolanaM a @maskovapetra jsou jedna a ta samá. jedna položí dotaz, druhá vrzne odkaz na stránku

lucynka25
Kelišová 7369 příspěvků 2 inzeráty 13.05.18 21:53

@hulala tak nahlásit :mrgreen: @admin

admin
Extra třída :D 11006 příspěvků 14.05.18 10:10

@lucynka25

Dobrý den,

je tomu opravdu tak, oba nicky jsem smazala a zablokovala. Moc děkujeme za nahlášení.

Hezký den, Karolína :mavam:

lucynka25
Kelišová 7369 příspěvků 2 inzeráty 14.05.18 10:20

@admin Děkujeme :palec:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Syn Špinarové: Chci novou sochu, ve hře je právník. Úřad: Sochař peníze vracet nebude

Sochař David Moješčík možná pro Ostravu udělal velkou kulturní službu, když... číst dále >

Zkroušená pašeračka Tereza: Soud se chýlí ke konci, soudce si vzal dovolenou

Je tomu už několik měsíců, co pákistánský soudce přislíbil pašeračce Tereze,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Videa vtipné trojice zná asi každý. Momentálně však život jedné z... číst dále >