Dětské hřiště v Klatovech

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
teresa20
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.08.11 13:01
dětské hřiště v Klatovech

Ahoj,
jsou tady nějaké maminky z Klatov nebo okolí?
Můžete mi poradit, kde je tam co nejblíže náměstí nějaké dětské hřiště? Vím, že budou nějaké na sídlištích, ale to je pro nás daleko..
 Díky

Reakce:
teresa20
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.03.12 13:36

fakt tu nikdo z Klatov není???? :)

Vrtul
Závislačka 3346 příspěvků 20.03.12 13:51

Ahoj já jsem kousek od Klatov, ale hřiště jsem tam dosud nehledala :o) chodím to téhle diskuze, zkus se zeptat tam třeba tě holky poradí Maminky z Klatov a okolí :-)

teresa20
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.03.12 13:58

no my máme občas ve městě hluchej čas, nejsme přímo, ale z vesnice poblíž a jediný hřiště co jsem našla je celkem dost mimo naší trasu, jinak mi přijde, že buď tam žádný nejsou nebo schovaný někde uprostřed sídlišť, kam se normálně nedostanem..

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Taxikář si myslí, že vezl vrahy pumpařky Jany. Vytáhli na něj pistoli!

Nemilosrdná poprava usměvavé pumpařky Jany děsí nejen celé Mělnicko, policie... číst dále >

Kletba od matky vyšla! Alena z Pošty pro tebe prodává Nový Prostor a je na ubytovně

Byl to bezpochyby ten nejpopulárnější a nejemotivnější díl pořadu Pošta pro... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >