Reklama

Dětské hřiště v Klatovech

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

teresa20 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.08.11 13:01
dětské hřiště v Klatovech

Ahoj,
jsou tady nějaké maminky z Klatov nebo okolí?
Můžete mi poradit, kde je tam co nejblíže náměstí nějaké dětské hřiště? Vím, že budou nějaké na sídlištích, ale to je pro nás daleko..
 Díky

Reklama

Reakce:

teresa20 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.03.12 13:36

fakt tu nikdo z Klatov není???? :)

Vrtul
Závislačka 3340 příspěvků 20.03.12 13:51

Ahoj já jsem kousek od Klatov, ale hřiště jsem tam dosud nehledala :o) chodím to téhle diskuze, zkus se zeptat tam třeba tě holky poradí Maminky z Klatov a okolí :-)

teresa20 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.03.12 13:58

no my máme občas ve městě hluchej čas, nejsme přímo, ale z vesnice poblíž a jediný hřiště co jsem našla je celkem dost mimo naší trasu, jinak mi přijde, že buď tam žádný nejsou nebo schovaný někde uprostřed sídlišť, kam se normálně nedostanem..

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Věra Špinarová bude mít svou sochu. Bohužel připomíná úplně někoho jiného

V Ostravě došlo k slavnostnímu odhalení bronzové sochy Věry Špinarové.... číst dále >

Kult i česká milenka Richarda Hammonda z Top Gearu. To je Škoda Rapid

Překoná někdy nová, právě představená škodovácká Scala popularitu Rapidu? Pro... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >