Dětské softshell bundy v Lidlu - byly/budou?

1179
11.4.17 10:19

Dětské softshell bundy v Lidlu - byly/budou?

Ahoj holky, začínám shánět pro kluka dva a půl roku nějakou bundu na jaro, asi softhellku, včera jsem koukala po krámech, že buď už dost probrané, nebo třeba za ceny kolem 800-900, což mi přijde dost, tak mě napadlo, jestli náhodou i tyhle velikosti (98, ale asi spíš 104) nemívají v Lidlu? Nevíte? A příp. jestli už tohle jaro akce proběhla nebo ještě bude? Nikdy jsem tam dětské bundy nemonitorovala, tak nevím…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

11.4.17 10:24

V Lidlu jarní už měly, ale kvalita byla mizerná. Byly to spíš takové ty funkční mikiny než softshelky :-( Raději bych koukla po kvalitní z bazárku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.4.17 10:24

Do Lidlu nechodim, ale bundy holce kupuju v Decathlonu, jsou levnější a nepotí se v nich.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1179
11.4.17 10:32

Díky, aspoň vím, že na ten Lidl nemám čekat. Včera jsem byla ve Sportisimu, ale tam jsem měla pocit, že spíš byly až větší velikosti. Na bazar jsem už taky koukala, ale nic moc jsem nenašla a spíš se bojím to kupovat bez vyzkoušení…Decathlon díky za tip, tam bych taky ještě mohla sjet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.4.17 10:36
@Gina píše:
Díky, aspoň vím, že na ten Lidl nemám čekat. Včera jsem byla ve Sportisimu, ale tam jsem měla pocit, že spíš byly až větší velikosti. Na bazar jsem už taky koukala, ale nic moc jsem nenašla a spíš se bojím to kupovat bez vyzkoušení…Decathlon díky za tip, tam bych taky ještě mohla sjet.

Mi byli ted v pátek a super nákup jsme udělali :palec: Tam vždycky nakoupíme, přesně podle představy a nikdy žádná reklamace, vše vydrží, tak ještě za dobrý peníz pak prodávám, když je to holce malé. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
53490
11.4.17 10:46

@Gina dětské softshellové bundy za slušnou cenu mají v Canisu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.4.17 10:48
@tezi píše:
@Gina dětské softshellové bundy za slušnou cenu mají v Canisu.

To sice jo, ale tchýně jednou holce kupovala tam a ona se v ní strašně potila, takže jsme se jí pak stejně zbavili.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama