Dětské "tématické" postele

4
19.8.15 15:59

Dětské "tématické" postele

Ahoj holky :)

Zajímá mě, jestli máte pro děti dětskou postel s motivem (něco takového: http://www.bulvy.cz/…ych-posteli/ - jako ten hrad, nebo pro kluky třeba auto či mašinku)

My teď uvažujeme o přestavbě pokojíku naší malé a manžel přišel s nápadem vytvořit jí místo obyč postele takový centrum s motivem hradu. Jako nápad se mi to samozřejmě líbí, ale nevím, jestli je to na delší dobu :think: Máte to někdo? Mně by se líbilo něco ve stylu 3. obrázku, ale manžel má kapku divočejší představy :D Tak mě zajímá, jestli je to na reálné spaní, nebo je to jen na chvilku a pak pořizovat něco praktičtějšího…

Plus pokud ano, nechali jste si to stavět na míru, nebo se dá koupit už taková sestava? (pozn. na netu jsem ještě nekoukala, takže pokud máte tipy sem s nimi :)

 • Citovat
 • Zmínit
 • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3831
19.8.15 17:41

Taky jsme předělávali klukům pokojík a uvažovali jsme nad něčím takovým. nakonec jsme se s manželem shodli, že by je to bavilo chvilku, jako všechno, navíc by jsme postele za pár let řešili znovu. Takže my jsme to vyřešili „barevnou“ patrovkou.
Koukala jsem se na netu, pro holčičky existují klasické vyvýšené postele, i se skluzavkou, případně k tomu jde dokoupit „spodek“ http://www.nabytek-bazar.eu/…el-s-matraci (koukala jsem se jen zběžně, v obchodě jsem viděla i růžové varianty :)
Kdybych měla jedináčka a opravdu chtěla nějakou extra postel, šla bych asi „jen“ do tohohle.
Jo a bavila jsem se s kamarádem truhlářem, říkal, že z masivu, i kdyby si za práci nevzal nic, by nás taková vele postel vyšla levněji koupit v obchodě, než vyrábět na zakázku od truhláře. :)

 • Citovat
 • Zmínit
 • Nahlásit
3141
19.8.15 19:33

My máme pro holku ve tvaru hradu tuto: http://www.babynabytek.cz/…-bila-p2555/
Dva roky byla nadšená, ale teď se stěhuje do nového pokojíku a sama přišla s tím, že by se ta skluzavka a všechny ty pičifuky demontovaly a byla by to obyč. palanda, pod kterou necháme od truhláře vyrobit skříňky a nějakou zašívárnu.
Kluk má dva roky postel ve tvaru lodi, má celý námořnický pokoj. Zatím je spokojený, ale je mu osm, takže očekávám, že nejpozději tak za 2 roky přijde s tím, že „už není malej“…naštěstí mu dorůstá mladší brácha, takže pak zase bude dělat námořníka on:)

 • Citovat
 • Zmínit
 • Nahlásit
624
2.9.15 08:41

@danamira když jsme zařizovali prckovi pokojík, tak pro něj chtěl přítel hrozně moc tématickou postel jako kdyby se vrátil do dětských let (chlapi prostě) :mrgreen: nakonec jsme se ale shodli na praktickém a zároveň moc hezoučkém řešení moderního pokojíku s rostoucím nábytkem a vybavením, který může používat dokud se to nerozpadne :mrgreen: jestli můžu doporučit, tak jsem našla pár suprových rad na Rodicum.cz, třeba ti to pomůže s rozhodováním :lol: :mrgreen: http://www.rodicum.cz/…vym-nabytkem nebo http://www.rodicum.cz/…ouci-nabytek

 • Citovat
 • Zmínit
 • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama