Dětský eshop s oblečením - doporučení

145
23.4.20 21:36

Dětský eshop s oblečením

Ahojky, mohli by jste mi doporučit nějaký eshop s dětským/kojeneckym oblečením? Potřebuju koupit jarní bundicku ve velikosti 56 a na žádném eshopu nemůžu najít (Lindex, H&M, bonprix, reserved, sinsay, aboutyou, zalando..) Ani na těch dětských eshopech jako je Jenicek, Ondalek, Mamitati.. už nevím, kde hledat :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5935
23.4.20 22:04

Dle mě v této velikosti nepotřebuješ bundičku… lepší máš fleesový overálek. Pododlnější na oblíkaní i pro dítě na ležení v kočárku.
Já kupovala první jarní bundu někdy kolem roku benneton. A zímni poprvé v 1,5 roce. První zimu byla v kočárku v overálu huňatém.
Kašli na modu u miminka, ale raději na pohodu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
689
23.4.20 22:28

Taky mám jarního syna a co si vzpomínám, tak jsem na něj měla overálky na zip, bylo jednodušší a praktičtější. Bundičku jsem také pořizovala až tak kolem roku. Tyhle fešácké kousky se na mimčo hůř oblékají a jsou v podstatě dál neprodejné, i když třeba vypadají cool. Jinak bych se podívala po bazárcích, vinted, mimibazar apod., tam toho určitě bude dost, v podstatě nepoužitého.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11114
23.4.20 22:32

Ve velikosti 56 se hodně těžko shání, já ji dětem kupovala oboum, ale většinou jsem sehnala velikost až 62,68. Popravdě, já zase overálky nesnáším, když nejde vyloženě o zimní kombinézu pro miminko. Dcera je červencová a letos v zimě už jsem jí overal nedávala. Nepřijde mi to vůbec praktické :nevim: ale 56 je fakt pidi, no

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5935
23.4.20 22:34
@Aduš8 píše:
Ve velikosti 56 se hodně těžko shání, já ji dětem kupovala oboum, ale většinou jsem sehnala velikost až 62,68. Popravdě, já zase overálky nesnáším, když nejde vyloženě o zimní kombinézu pro miminko. Dcera je červencová a letos v zimě už jsem jí overal nedávala. Nepřijde mi to vůbec praktické :nevim: ale 56 je fakt pidi, no

co je nepraktického na overálu? Natáhne se na nožky, na ruce, zapne, nefouká na záda, je to v kuse…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11114
23.4.20 22:40

@Veru1987 to je věc názoru. Mně zase vadí, že když už jsme někam šli na chviličku, musela jsem děti svlékat komplet, to samé u rychlého přebalování. Na procházku do kočárku ok, ale jinak nic moc, za mě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3302
23.4.20 22:56

Souhlasim s holkami, ze jarni bundicka je spis neprakticka. Staci svetrik, na pochovani mimo kocarek, pokud neni „zavinovacka“ je lepsi overalek. Proto se moc nedelaji, malo lidi to kupuje. Bundicka se vyhrnuje, bude oslintana, poblinkana, neni dobre ji tak casto prat.
Ale treba sezenes a bude krasna, kdo vi…

Ja hlavne ziram, jak rodice deti nabalujou. Loni na zacatku leta jsem mela mimino v kocarku v kratkem bodycku bez kalohot a nejaka maminka, kdyz nas videla, zacala diteti sundavat puncochacky, co melo pod teplackami :roll: Sama byla jen v tricku. Ted to vidim zas, je teplo a mimina maji tluste bundy a deky… Neblbnete, deti vam nezmrznou :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
145
24.4.20 01:45

@Aduš8 @bibi2233 @Veru1987 @Petra Star Já samozřejmě mám chlupaté, teplé a fleecove overalky, ale chtěla jsem jen nějakou slabší bundicku. A určitě ne proto, aby naše mimi vypadalo „modne“. Ptala jsem se na nějaký eshop, protože i tak, kromě bundicky, jsem nenašla žádný, kde by byly vyloženě mimi věci, kromě bodycek, dupacek a overalku na spaní. Ty jsou všude. Ale ani právě nějaký jarní overal jsem nenašla moc nikde :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Mejdlovak
24.4.20 01:55
@Jana84667 píše:
@Aduš8 @bibi2233 @Veru1987 @Petra Star Já samozřejmě mám chlupaté, teplé a fleecove overalky, ale chtěla jsem jen nějakou slabší bundicku. A určitě ne proto, aby naše mimi vypadalo „modne“. Ptala jsem se na nějaký eshop, protože i tak, kromě bundicky, jsem nenašla žádný, kde by byly vyloženě mimi věci, kromě bodycek, dupacek a overalku na spaní. Ty jsou všude. Ale ani právě nějaký jarní overal jsem nenašla moc nikde :?

Amálka mimi, český výrobce, kdysi jsem tam nakupovala. Teď mají podstatně hezčí věci, než před lety.

• Citovat
  • Nahlásit
1387
24.4.20 05:50

Kupovala jsem na Pidilidi 👍

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11114
24.4.20 07:51

@Petra Star s tímhle souhlasím, já šla se skoro ročním synem v kočárku na procházku v září, náš malý lehké tepláky a triko s krátkým rukávem, já sukni a triko a viděla jsem maminku s miminkem. Sama minišaty a dítě v takovém to chlupaté overalu. Chudinka, jak mu muselo být vedro.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20186
25.4.20 11:12

@Jana84667 jarní bundička je blbost, nepraktická :nevim: koupila bych mikinku, miminko je lepší oblíkat v bavlněných vsrstvách a sundavat, případně stačí přidat deka…peřinka, jarní fusak

v Lidlu třeba mají krásný biobavlněný svetříky :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat