Dětský koutek Ostrava

13.7.15 13:49

dětský koutek ostrava

Ahoj maminky, nevíte o nějaké restauraci, kavárně nebo cukrárně, nejlépe Ostrava Zábřeh nebo Ostrava Hrabůvka/Dubina, kde mají dětský koutek? chceme jít dnes s kamarádkou posedět, ale mám 3letého prcka a ten potřebuje nějakou zábavu :) jen nechci jít do toho dětského koutku u Kauflandu…děkuji za rady :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

56906
13.7.15 13:55

@keniska89 dětský koutek u kaufu myslíš jojo klub? To je asi široko daleko to nejlepší, co tu pro děti je :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.7.15 14:02

Asi mi nic jiného nezbude :) jen jsem chtěla něco menšího a klidnějšího :) našla jsem nějaké recenze na netu ohledně Špalíčku v Hrabůvce a nějaké kavárničce s dětským koutkem, ale diskuze byla z roku 2012 a na netu nemůžu nic najít…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
169
13.7.15 14:03

Funpark u Futura, ale není to Zábřeh ani Dubina. Je tam i minigolf, kávu mají dobrou, i bez kofeinovou.
Edit: Jestli něco menšího, tak to funpark nebude :-D

Příspěvek upraven 13.07.15 v 14:04

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56906
13.7.15 14:03

@keniska89 mi napadají místa, ale jsou v marhorách a pod :think: nebo fungolf vedle futura..tu fakt nic :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
40
13.7.15 14:10

Restaurace pizzerie Fortun v Zabřehu..pár hraček tam pro děti je, ale nejspíš se tam budou nudit, pokud jim nestačí plyšové hračky..televize s pohádkou, nebo tabule, na kterou moc nejde psát..Na Hlubináku je nahoře VIVA nějaká kavárna i s koutkem, ale ještě jsme tam nebyly, takže nevím, jedině v Avionu Shopinu, placená herna s hlídáním, nebo Ikea..Nejlepší volba človíčkov v centru v Lasu, ale to je nejspíš daleko..snad ta pizzerka…
:roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56906
13.7.15 14:18

Mi ještě napadlo dětské centrum Malinka, nebo dětský ráj, ale oboje je tuším Mar. hory. Ale co se týče vybavení, tak je to super.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9392
13.7.15 14:23

Muzu vlezt do diskuse tez s dotazem?? detsky koutek, kde si vyhraje 5lety i 1,5lety?? spise v Porube…vse ostatni znam, krome Funparku- jak to funguje tam??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56906
13.7.15 14:26

@liky ten fun park je u futura, že.. tam jsou rozdělné „herny“ dle věku, ale prcci se tam vyřádí hodně, o tom žádná. ;) jak to tam funguje? přijdeš, zacvakáš tuším 89 kč, dítko dostane pásku a hurá do „herny“.. hned vedle jsou stoly, dáš si kafe, posedíš, pozoruješ ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9392
13.7.15 14:39

@martina.se diky…pokud tam jsou oddelene ty herny, je tam „kontrolni stanoviste“/kafarna/ tak, abych dohlidla na oba?? :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56906
13.7.15 15:01

@liky jasné, ta je ve středu.. to rozdělejí je takové, že je tam jeden a druhý vchod - pro nejmenší a pro větší. nejsem si jistá, jestli je tam i ohrádka pro nejmenší, ale tuším, že i něco takového tam bylo.. od stolků vidíš komplet hřiště ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13992
13.7.15 15:18

Cukrárna s malým dětským koutkem byla na Dubině, asi uprostřed cesty mezi rondlem a Dakotou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.7.15 15:33

FunPark Žirafa, to je to nové velké v Shopping Parku, vedle Baumaxu, ne? Ještě jsme tam nebyli, ale je to ono? https://www.ostrava.avion.cz/…npark-zirafa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama