Dětský koutek v Praze, kam se dá zajít když prší

2682
18.10.07 12:23

dětský koutek - Praha

Můžete mi prosím někdo rychle poradit, kde je někde blízko Letný, Dejvic, Staroměstský nebo Malostranský nějaký dětský koutek, kam se dá zajít když prší? Díky!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2704
18.10.07 15:41

Někde na Kampě je mateřské centrum. Ale víc nevím - jen mi o tom říkala kamarádka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
945
20.10.07 13:07

To rodinné centrum na Kampě je tady: www.volny.cz/kckampa

Dobré tipy najdeš na těchhle stránkách: www.peknyden.cz

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2682
17.11.07 21:14

Díky, koukla jsem se sem po delší době, tak to skouknu. E

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
CokeLady
4.4.13 08:47

Ahoj, můžete mi někdo poradit, kde je dobrá herna (koutek) cca pro roční děti? Většinou je to všude primárně pro starší, tak zda máte zkušenost s něčím pro menší děti. A také, aby tam byla návštěvnost, není nic lepšího než se táhnout do herny a být tam sami nebo s těmi, se kterými jsme přišli. :D

• Citovat
  • Upravit
6653
4.4.13 09:14
@CokeLady píše:
Ahoj, můžete mi někdo poradit, kde je dobrá herna (koutek) cca pro roční děti? Většinou je to všude primárně pro starší, tak zda máte zkušenost s něčím pro menší děti. A také, aby tam byla návštěvnost, není nic lepšího než se táhnout do herny a být tam sami nebo s těmi, se kterými jsme přišli. :D

pro malé děti je to dobré v Kotvě je tam Kulíšek, malé děti jsou oddělené plůtkem a mají tam hračky opravdu pro batolata

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2803
4.4.13 09:49

@CokeLady Sloníkov v Galerii Nové Butovice. Je to tam bezva pro rodiče i pro děti a právě i pro ty malinké. Dokonce tam pro ty malinké mají vyhrazenou část s hračkami a je to „oplocené“, aby je ti větší při hrách a běhání nesrazili. Jsou tam skluzavky, trampolíny, bazén s míčky, houpačky, odrážedla, hračky pro holčičky i kluky… Je tam velké parkoviště, i podzemní. A je to kousíček od metra B Nové Butovice.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
652
4.4.13 16:58

@CokeLady Kroužky na Vltavě. V přízemí je to pro větší a v patře pro mimi a menší děti. A lidí je tam vždycky dost. Jezdí tam MHD a dobře se tam i parkuje. Chodíme s holkama často - děti máme 8 měsíců až čtyři roky.
Ten Sloníkov v Butovicích, jak píše @lumáťa, mi známá taky doporučovala. Chválila si ho moc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama