Reklama

Dětský lékař Říčany u Prahy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

xivi
Zasloužilá kecalka 877 příspěvků 18.03.10 10:27
Dětský lékař Říčany u Prahy

Ahoj holky,

v květnu čekáme první miminko a nevím, kterou paní doktorku vybrat. Podle www.znamylekar.cz vypadají dobře paní dr. Sommerová i Brdičková. Neznáte je? Jaké jsou vaše zkušenosti (čekání, přístup, dotazy na telefon atd.)?
Díky za rady a všem zdravé děti!

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

Halka
Ukecaná baba ;) 1760 příspěvků 18.03.10 10:55

Ahoj,
já chodím k dr. Brdičkové a jsem spokojena, ale obávám se, že nebere nové pacienty.
Kamarádka chodí k Sommerové a taky ji chválí.
Já bych vybírala podle bydliště, není nad to chodit pěšky.
Tak zavolej a zeptej se, kdo bere.
 Halka

Radka75
Extra třída :D 14040 příspěvků 18.03.10 12:20

Tak ani sommerová ani brdičková neberou.

Já chodím k Hrabové a mám z ní trochu rozporuplný pocit. píše, že je homeopatka, ale zatím nám nic homeo nedoporučila. Navíc doporučuje všechna očkování a s odklady nesouhlasí. Současně však na očkování nezve. Teď mám docela špatný pocit, že jsem tam syna nahlásila. Přitom jsem jí byla osobně okouknout i se dívala na recenze a v té době měla jen kladné. Asi zkusím okouknou tu naší místní, která je prý dobrá, ale velmi nesympatická.

xivi
Zasloužilá kecalka 877 příspěvků 18.03.10 14:26

ani jedna z nich neberou, jo? sakra, co mám jako dělat? já nechci k žádné fúrii…

Kajka37
Neúnavná pisatelka 15111 příspěvků 24.10.11 15:31

Ahojky, zkouším obnovit téma…

jsem ze Strančic a hledám dětského lékáře - tady je dr. Štolbová ale nelíbí se mi, že má ordinační hodiny jen 2 hodiny v týdnu (ve středu), jinak je někde jinde :-( máte typ na někoho jiného z okolí?

xivi
Zasloužilá kecalka 877 příspěvků 25.10.11 21:53

ahoj nakonec chodíme k Sommerové a je to celkem ok, často za ni zaskakuje dcera MUDr. Kalousová a ta je super, doufám, že to po ní přebere…

Zuzu27 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.01.12 10:04
Sommerova

Ahoj, riesim rovnaky problem, kam nahlasit miminko. Momentalne zvazujem pani Sommerovu. Ste s nou zatial spokojne? Xivi/kecalka pise, ze za nu obcas zaskakuje dcera, ktora by po nej mohla ambulanciu prebrat. Znamena to, ze pani doktorka je uz starsia? Zaroven nam pani doktorka povedala, ze na prvu navstevu po porode musime prist do ordinacie, ze ona k pacientom nechodi. Mate s nou rovnaku skusenost?

janik73
Echt Kelišová 7887 příspěvků 17.01.12 10:22

Ahoj Zuzu, tak Sommerova je z te ctverice doktorek co jsou v Ricanech jedna z nejhorsich, navic pokud Tvemu diteti nic nebude, zadny problem, neco podobneho jako dr. Hrabova. Ja bych vybirala mezi Brdickovou a Navratilovou… Obe jsou dobre a rozhodne nez Te nekam poslou. Mam zkusenosti s obema. Ja teda chodim s Kubou k dr. Navratilove. A jsem spokojena

Zuzu27 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.01.12 12:05

Ahoj Janik, to si ma nepotesila :( Mas s nou nejaku zlu skusenost? Na znamylekar.cz mala celkom dobre hodnotenia.
Brdickova ma plno, navratilovu som zatial neskusala. Nie je to nahodou pani tesne pred dochodkom? Nerada by som zacala chodit k pani doktorke, ktora napr po 2 rokoch odide do dochodku a ja potom budem riesit, co dalej. Pytam sa preto, ze som bola na vysetreni u jej manzela a to je uz starsi pan. Tak sudim, ze i pani manzelka bude asi starsia.

janik73
Echt Kelišová 7887 příspěvků 17.01.12 12:35

Tak pani je uz v duchodu, ale nevypada na to, ze by chtela odejit, nebot, ona ma svou praci rada, taky chodim k dr. Navratilovi, a ten je podstatne starsi. Navic se Somerovou mela zkusenost moje kamaradka, ktere pani dr poslala do nemocnice, prestoze se jednou poblindila, tam se zjistilo ze to nic neni a ve druhem pripade nepoznala zlomeninu. Kamaradka presla k Brdickove, tam je spokojena.

janik73
Echt Kelišová 7887 příspěvků 17.01.12 12:38

Jen dodavam, ze kdyz jsem rekla, ze bych sla k Somerove nebo k Hrabove, tak moje teta zdravotni sestra se zhrozila, ze jsem se zblaznila… tot vse… a dala mi doporuceni bud Navratilova nebo Brdickova..
Navic, pokud diteti nic nebude tak asi pani Somerova je v pohode, to rikaji pacietky, bohuzel spousta jich presla kdyz zacal nejaky problem

lilia81
Neúnavná pisatelka 15291 příspěvků 20.12.12 12:05

Ahoj všem,

tak já teda koukám, měla jsem ve výběru dle znamylekar.cz paní doktorku Sommerovou, Brdličkovou a Navrátilovou… no a po tom, co jsem se dočetla tedy nevím, klonila jsem se k Dr. Sommerové, ale asi tedy ne.

Mohu se zeptat kam tedy nakonec chodíte a na věk všech lékařek? děkuji!

Radka75
Extra třída :D 14040 příspěvků 20.12.12 12:36

Já chodím s dětma k paní dr. Brdičkové. Jsem spokojená, ale odchází do důchodu. Nevím přesně od kdy a jestli úplně nebo jen částečně. Navíc má plno, ale miminka snad bere. Chodila jsem se synem k paní dr. Hrabové a byla mi bohužel nesympatická, sestřička byla velmi milá.

lilia81
Neúnavná pisatelka 15291 příspěvků 20.12.12 12:45

@Radka75 - děkuji za info, no tak to se mi to zužuje, protože bych chtěla s prckem být u dětské přeci jen nějakou dobu a ne ji pak měnit.

janik73
Echt Kelišová 7887 příspěvků 20.12.12 20:31

@lilia81 ja chodim k Mudr. Navratilove, pani doktorka vypada velmi dobre, navic si myslim, ze jen tak koncit nebude, i kdyz je v duchodovem veku

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Uzel útočí na Me Too: Rýpu se ženám všude, ale za ramena je vzít nemůžu!

Je tomu přibližně rok, co v Americe odstartovala kampaň Me Too. Za oběť jí... číst dále >

Novak Djokovič je v Praze! Na rozlučku Štěpánka si přivezl manželku Jelenu

Legendární český tenista Radek Štěpánek sice kariéru ukončil už loni v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >