detsky stan

195
9.2.09 21:39

detsky stan

Holky,potrebuju poradit s vyberem stanu pro malou, zaim ma vybrane tyto dva, nemate nahodou s nima zkusenost, nebo byste mi poradily jiny? nebo je lepsi s tunelem?

http://www.arabelashop.cz/detail.php?…

http://www.popron.cz/index.aspx?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

614
10.2.09 07:46

Ahoj,
my máme tento http://www.rumburak.cz/…s/detail.asp?… a jsem s ním spokojená. Pro holčičky dělají i s designem princezen :wink:
Jen si s ním kluci na můj vkus hrajou míň, než bych si představovala :?
V létě ho plánujeme dát ven a uvidíme.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1943
10.2.09 09:00

taky jsem celá natěšená kupovala k 2. narozkám stan - červenej a puntíkatej jako beruška, dokonce i s tím tunelem,,,,,,, no po pár dnech jsem ho musela schovat, jen zbytečně zabíral místo :( Tím Tě nechci odradit, jen s tím raději počítej a zbytečně moc do něj nevrážej. A.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24896
10.2.09 09:30

Mám stejnou zkušenost jak Anik.
Nadšení jen když si na něj vzpomene a staví ho. Pak si ho nevšimne a po pár dnech ho balím :cry: . Ani venku ho nechce, je v tom hrozný vedro.

Máme ten tip jak gandelion jen jiné barvy. Máme ho už víc jak 2 roky, už bych do něj nešla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
VERONIKA
10.2.09 10:25

Ahoj, tak my máme stan jako gandelion jen s motivem CARS a taky mám zkušenost jako holky ( Anik a Mava ), moc jsme ho nevyužili!!!
Malému jsem ho koupila ke 3. narozeninám a moc si v něm nehrál - měl ho v pokojíčku a asi po 5 měsících co se na něho JEN prášilo tak jsem ho zabalila a čekám jestli ho využijeme aspoň venku, ale pochybuju!

Takže podle mě je to celkem zbytečná investice, ale nejspíš na to musí každý přijít sám :wink: :wink: :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
926
10.2.09 10:28

Tak my máme ten samý jako Veronika, a nadšení trvalo tak půl hodiny … teď o něj zakopáváme a práší se na něj a také doufám, že venku si v něm bude snad hrát trochu víc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5579
10.2.09 10:52

My stan máme, nějakej úplně obyč. za dvě stovky z Globusu, vytahujeme ho tak 1× do týdne, když si piškoti vzpomenou a jak si dohrají zase ho sklidíme. Přes léto ho dáváme na zahradu.
Je fajm ho mít, svýho času byl na rychlouklizení hraček (pak se zavřel a ten bordel nebyl vidět :D ), děti si v něm vyhrajou když to na ně přijde,ale nevrážela bych do něj tolik peněz.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2237
10.2.09 11:11

My jsme měli tento http://www.hracky-itaspa.cz/…ka-p-75.html , ale do panelákového pokojíku 4×3m, byl opravdu velký, zase výhodou bylo to, že si tam Elinka nastěhovala veškeré své panenky, postýlky atd.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2318
10.2.09 11:24

Máme tenhle http://www.ikea.com/…cts/20072454 Moc si s ním kluci nehrají, přes léto byl na zahradě. Rozhodně bych do něj nevrážela skoro tisícovku…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2114
10.2.09 11:29

Ze stanama sme si teda užily. Nejdřív byl stan ten plastový, netrvalo dlouho a začal se rozpadat. Pořídila sem tedy stan látkový s dřevěnou konstrukcí, ten se taky začal rozpadat :evil: Pak ty stany s tunelem na zahradu, zafoukalo a bylo po stanech, tunel tedy přežil tak ho měly samotný než ho utýraly :lol: Jelikož děti si s tím vyhrály dost tak sem ze zoufalosti pořídila normální stan pro dospělý a je klid.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
341
10.2.09 13:55

Taky máme to iglů z Ikey a začal si v něm hrát až v poslední době, to ho využívá dost. Občas v něm i usne… :D Jinak já bych do něj taky nedávala tolik peněz - zvlášť když vidím, jak s ním někdy dokážou děti zacvičit. Tenhle stál dvě stovky a vydržel nám toho zatím dost. Malej na něj různě padá, skáče, mlátí mečem…zatím všechno přežil.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
341
10.2.09 13:56

Taky máme to iglů z Ikey a začal si v něm hrát až v poslední době, to ho využívá dost. Občas v něm i usne… :D Jinak já bych do něj taky nedávala tolik peněz - zvlášť když vidím, jak s ním někdy dokážou děti zacvičit. Tenhle stál dvě stovky a vydržel nám toho zatím dost. Malej na něj různě padá, skáče, mlátí mečem…zatím všechno přežil.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1235
10.2.09 14:23

Ahoj,
kluci mají taky ten stan, co má Gandelion, a docela si v něm hrají. Hlavně když přijdou dětské návštěvy. I jinak si do něj různě nosí hračky a auta, povalují se v něm (dala jsem jim do něj takovéty vzorky matrací 60×40cm) a mají to jako posezení. Rozhodně se do toho stanu leze líp jak do iglú z Ikey (to jsme měli taky, ale to úspěch nemělo, vhocd byl menší a byli tam moc zavření). Tenhle stan má veliký vchod a když nahoře připnou ta jakoby dveře, mají i krásný výhled ven.
Nás tedy zatím neomrzel a investice do něj taky není tak hrozná. Navíc se fakt dá složit a třeba za pár měsíců vytáhnout znova. Tohle dělala moje máma s hračkama, se kterýma jsme si moc nehrály, a pak jakou jsme z nich měly po pár měsících radost :lol:

N.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
195
10.2.09 15:57

Holky,diky za postrehy,kamoska ma prave ten rytisky stan za tu 500,– , co jsem na neho uvadela odkaz na zacatku,a maly je v nem prej porad,tak se na neho asi jeste pojedu podivat a uvidim,ale tisicovka mi prijde taky hodne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama