Pokladna

Anonymni
27.1.09 04:54

pokladna

Dobrý den,

ráda bych svému dítku koupila pokladnu, ale na trhu je velké množštví od obyčejných pokladen až po registrační, které snímají čárové kody.

Poradíte mi maminky, která se Vám doma osvědčila?

Děkuji za jakoukoliv odpověď

myšačkaB

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

18639
27.1.09 11:46

tak mi máme hodně podobnou této a klukům bohatě stačí, že otevírá šuplík a tlačítka pípají. No záleží jak staré a náročné máš dítko…

http://www.pipilota.cz/index.php?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47098
18.10.13 23:39

Chci oživit diskuzi.
Děti budou mít přes 2,5 roku, chci jí pořídit pro dvojčata k Vánocům. Může být dražší, chci, aby je to fakt bavilo, nebudu kupovat mnoho dárků (každému jen 4, z toho 2 budou mít společné), tak by to mělo za něco stát :-)

Co pokladna od Fisher Price, mělo by to význam?

Nebo nějakou úplně jinou?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3307
18.10.13 23:55

Náš měl od Smoby obchod-měl pokladnu i pás se zbožím a vyhrál si pořádně :palec: :palec: :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47098
19.10.13 00:04

Ten smoby obchod znam, kluci ho miluji. Ale domu se mi uz nevejde. Maji ho u babicky :-) Tak bych jen tu pokladnu, mohla by byt nejaka promakanejsi. Kazdopadne musi mit zasuvku na penize :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.zizi
19.10.13 00:07

Holky my koupili maly pokladnu v Makru za 95 z nejakych 400 a ma jezdici pas, pipaci vahy, ctecku na karty+ karty, penize atd. ale moc ji to nebere…chce se to koukat pres rok ted pred Vanoci to bude dost drahe

• Nahlásit
  • Citovat
MarkétkaBeruška
19.10.13 08:37

Ahoj, naši známí dcerce kupovali tuto pokladnu a myslím že je fajnová a po mě má ještě takovou jak je na tom obrázku červená a s tou si opravdu vyhrála když byůla hodně malá :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
5795
19.10.13 21:13

@sovicka1
My máme tu od Fisher Price a jak jejich hrající hračky moc nemusím, tak ta pokladna mi přijde super. Má spoustu možností, učí barvy, písmena, čísla, ovoce, zeleninu, počítání, je tam kalkulačka, skener, vyjížděcí zásuvku na peníze. :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama