Promítačku Diax ke 2. narozeninám?

Anonymni
14.1.09 08:56

Promitacku diax k 2.narozeninam?

Maminky, rada bych se zeptala na vas nazor - dceri budou dva roky a s manzelem jsme si rikali, ze jsme jako malinci milovali kdyz nam rodice pred spanim promitali pohadky. Urcite jste to vetsina z vas taky meli doma, proste promitani na zed, otaceni filmu rucne (coz ma dle meho nazoru sve kouzlo) … nase mala ma veci tohoto typu rada, jen nevim jestli v dnesni dobe dvd a pocitacovych filmu, ji neco takove uchvati jako kdysi nas…jsme normalni moderni rodina :)
dekuji za nazory
PS:odrazedlo, trikolku, panenky, plastelinu a podobne veci mame, tak kdyby vas napadlo neco lepsiho k narozeninam, budu moc rada.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2249
14.1.09 09:09

Ahoj, taky se na to chystám. Mám doma tříleťačku a vím, že by byla nadšená. A pro mě by to byly krásný vzpomínky. Jen nevím jestli se tyhle promítačky ještě vyrábí, nejspíš ne, takže od někoho koupit starou, no a to bude asi pěkně mastný, každej na tom bude chtít, poměrně pochopitelně, vydělat ..... ale ještě jsem po tom nepátrala, je to jen ve fázi snění zatím.
takže další dárek neporadím, jen Tě podporuji v téhle myšlence :)
A.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2249
14.1.09 09:10

Ahoj, taky se na to chystám. Mám doma tříleťačku a vím, že by byla nadšená. A pro mě by to byly krásný vzpomínky. Jen nevím jestli se tyhle promítačky ještě vyrábí, nejspíš ne, takže od někoho koupit starou, no a to bude asi pěkně mastný, každej na tom bude chtít, poměrně pochopitelně, vydělat ..... ale ještě jsem po tom nepátrala, je to jen ve fázi snění zatím.
takže další dárek neporadím, jen Tě podporuji v téhle myšlence :)
A.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10813
14.1.09 09:38

mam ji doma ( koupeno na Aukru nebo maji i na MMB-nove se nedelaji myslim) a malicke jsou dva a ctvrt a myslim ze ji vytahnu co nevidet :-) ja sjem pro :-) zkus pohledat na MMB :-) nekde myslim byly i webovky s temahle promitackama treba je nekdo najde

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
847
14.1.09 14:39

Vim, ze inzerce sem nepatri, ale neda mi to … Prave jsme s mamou resily, co se starou promitackou a pohadkami, ktere nam promitali, kdyz jsme byly deti. Takze pokud mate nekdo zajem o promitacku (funkcni, akorat chybi zarovka) a k tomu as 10-15 pohadek - o zviratkach, jen pockej zajici, atd. tak mi poslete sz.

bubina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
amy
135
14.1.09 16:32

Tak u nás promítačka jede. 8)
Baví šestileťáka (už 4 roky), čerstvýho tříleťáka a už aj roční prcek semtam hodí očko :wink:
Promítačku máme ještě po manželovi, filmy taky.
Nové filmy se dají dokoupit na mubrno.cz

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.5.16 00:04

promítačka Diax

Dobrý večer ráda bych oživila diskuzi na promítačku Diax. Je tu prosím někdo kdo ji používá a poradí jak a co s tím? Promítačku s jednou pohádkou jsem sehnala, ale teda jsem zklamaná. Promítaný obrázek je mrňavej myslela jsem, že to půjde nějak zvětšit a ono nic. Ještě bych se ráda dozvěděla jak je to s textem pohádky. Mám pohádku Pampeliška, nebo tak nějak a nějaký text je napsán na filmu, ale moc mi to nedává smysl. Nemá se k tomu třeba něco číst? Předem děkuji za každou radu.

• Nahlásit
  • Citovat
3245
20.5.16 06:54

Větsinou k tomu byly i knížečky s textem. jinak obraz jde zvětšit - ale jedině tak, že promítačku posuneš dál ode zdi…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama