Dětský v Ostravě 3

Anonymni
28.11.07 08:05

Dětský v Ostravě 3

Maminky prosím o radu, jsem z Ostravy Hrabůvky. chodíme k doktorce Andielové na polikliniku a ráda bych ji vyměnila. Nevím jestli se mi to zdá nebo už jsem alergická ale chodíme k ní již 2 měsíce s dcerou 3,5 roku poněvadž se jí stále střídají nemoci, teploty atd. Vždy si musím vynucovat i vyšetření moci, sama od sebe to ani neřekne. Před měsícem jsem jí vyloženě prosila o odběr krve když malá již 3 týdny v kuse kašlala a to mi řekla že to není nutné. Teď měla 5 dní horečky,byli jsem u ní v pondělí..prý viróza (u ní je to stále viróza), řekla jsem jí že malá stále chodí na záchod a nemůže se vyčurat…viróza a poslala nás domů. Sáhla jí na ucho, malou to zabolelo a řekla"no má nachlazené ucho" a poslala nás zase domů. Večer opět horečky 39. Včera jsem se naštvala a šla sama na ušní…zánět středního ucha, dostala antibiotika klacid :twisted: Přece sama lékařka má poslat dítě na vyšetření a ne abych já přemýšlela kam s ní půjdu? Nejsem s jejím přístupem vůbec spokojená..prosím poradíte mi jinou?
Nejsem problematická matka, se starší dcerou jsem chodila 15 let k MUDr.Chajlazové a byla jsem nadmíru spokojená, bohužel odešla do důchodu.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1965
28.11.07 08:56

Ahoj, podobná otázka tady už byla: https://www.emimino.cz/modules.php?… Holky tam jmenujou několik dr. v Hrabůvce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama