Didibaby clarus

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Karrollina
Povídálka 36 příspěvků 2 inzeráty 13.02.19 16:49
Didibaby clarus

Chtěla bych se zeptat nemáte náhodou některá z vás sportovní kočárek didibaby clarus? Sháním sportovní kočárek a na netu jsem narazila na tento. Líbí se mi ale nejsou k němu žádné recenze. A prodává ho jen jeden obchod na netu, což mi přijde divné. Případně pokud by mi některá z vás doporučila nějaký jiný sportovní kočárek se kterým jste spokojené, tak bych byla ráda, max do 5000kc, nafukovací odpružená kola, aby šla stříška sklopit jakoby k madlu když svítí sluníčko nebo fouká vítr a aby byl polohovatelný do lehu a měl polohovatelné nožičky.

Reakce:
Káťa19
Echt Kelišová 9016 příspěvků 18 inzerátů 14.02.19 10:21

@Karrollina bohužel recenze opravdu nejsou, ještě je možnost koupit bazarový , nějaký osvědčený a zachovalý

recenze na ostatní kočárky: https://www.emimino.cz/…ece/kocarky/

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Trapný Dyk a afektovaná Kirschner. Má smysl dívat se na The Voice?

The Voice Česko Slovensko. Tak se jmenuje zábavná pěvecká reality show, která... číst dále >

Peníze ze sociálky utrácí za drogy, tvrdí exmanžel Terezy z Výměny

Přání mnoha televizních diváků se možná brzy stane realitou. Účastnice... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >