Dítě a Praha - kdy pustit samotné do města?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.10.18 20:29
Dítě a Praha

Od kdy byste pustili dítě samotné do Prahy?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Litta
Extra třída :D 13488 příspěvků 23.10.18 20:31

Záleží kam a jestli by se tam drželo a jak se mu (a kamarádům) dá věřit. Po nákupních centrech klidně brzy, ale třeba na Václavák snad ani v 18, tam se bojím i já a už i za bílého dne. :mrgreen:

Kriss Tina
Kelišová 5605 příspěvků 23.10.18 20:33

Odkud a za jakým účelem? S kým by jelo?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.10.18 20:35

Sám po Václavském náměstí by sice šel. Ale zase je zodpovědný. No nevím

Azallea
Ukecaná baba ;) 1240 příspěvků 23.10.18 20:35

A taky záleží na tom, na jak dlouho a odkud by jelo. Jestli s partou kamarádů pojedou z Berouna /Kralup obrážet nákupní centra, tak klidně třeba v 14. Na víkend s partou kamarádů z třeba Třebíče (prostě místa mimo jednodenní dojezd) do hostelu nebo na koncert tak v 17 tipuju, ale záleží, jestli máš hodné a svědomité dítě, nebo jestli je to plašan urvanej z řetězu.

Gosi
Kelišová 5697 příspěvků 23.10.18 20:37

Slo by to trochu rozvest? Samotne bude cestou a na nadru ho nekdo pocka? Samotne treba na nejake zkousky? Samotne se projit po obchodech, pamtkach? A do phy z velimi, hostic, nebo z olomouce?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.10.18 20:38

Z Českých Budějovic. Musel by jet i metrem. Večer by jel domů. A jel by sám.

Martassek
Kecalka 213 příspěvků 23.10.18 20:39

V dnešní době, kdy si můžete kdykoliv zavolat, asi od nástupu na střední školu. Také záleží na tom jaký máte vztah a důvěru a s jakými se stýká kamaráday… Já měla 100% volnost od 16-ti, ale nikdy se nestalo, že bych nepřišla ve stanovený čas domů. Navíc jsem měla zodpovědného kluka a super partu.

Helileli
Závislačka 2978 příspěvků 23.10.18 20:40

V úplně stejném věku jako do Brna. Do Ostravy o rok později 8)

Martassek
Kecalka 213 příspěvků 23.10.18 20:41
@Anonymní píše:
Z Českých Budějovic. Musel by jet i metrem. Večer by jel domů. A jel by sám.

A co tam bude dělat?

Litta
Extra třída :D 13488 příspěvků 23.10.18 20:41
@Anonymní píše:
Z Českých Budějovic. Musel by jet i metrem. Večer by jel domů. A jel by sám.

Pokud nebude po setmění a bude se držet v centru a ne někde v horších čtvrtích, tak mu více méně hrozí jen kapesní krádež. Kolik mu je?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.10.18 20:42

On nemá skoro žádné kamarády. Jel by do jedné instituce na prohlídku. Baví ho historie.

Kriss Tina
Kelišová 5605 příspěvků 23.10.18 20:43

Pustila bych tak v 15, to už má aspoň občanku kdyby něco, v tomhle věku běžně cestujou třeba do školy do jiného města. Jinak pokud má orientaci, naplánovanou trasu, je zodpovědný, přinejhorším v mobilu navigaci tak je to v pohodě. Že bude cestovat metrem a přes Václavák není žádná věda když ví kudy kam, chodí tam denně tisíce lidí/ dětí :nevim:

Uživatel je onlineSerpentini
Zasloužilá kecalka 745 příspěvků 23.10.18 20:43

Pořád jsi nenapsala kolik mu je

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.10.18 20:44

Teď je v prváku na gymplu

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Novinky z Pákistánu: Tereza si ve vazbě našla kamarádku a chybí jí vepřové maso

Češka Tereza H., která je obviněna z pašování devíti kilogramů heroinu, v... číst dále >

Řepka: Ženy mě využívají pro mou slávu! Jsem pro ně vstupenka do jiného světa

Za pár dní, konkrétně 20. listopadu, jde na trh už čtvrtá knihy bývalého... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Když táta zemřel, neměl ani šedesát kilo, vzpomíná dcera Michala Tučného

Táta Michaely Tučné je dodnes ikonou české country music. Báječná ženská,... číst dále >