Cestování a průjem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Hamouzka
Kecalka 117 příspěvků 17.10.18 19:16
Cestování a průjem

Zažil jste někdo průjem po ne moc dlouhém cestování? Dneska jsme jeli asi hodinovou trasu autem. Vylezem ven na nákupy a holka chytla brutální bolesti břicha a průjem. Když už jsem si řekla, že je všechno venku, šli jsme nakupovat. Ale během pěti minut už zase mazala. Stěžovala si na hrozný bolesti. To se opakovalo ještě jednou, pak jsem jí v lékárně koupila prášek. Už jednou tenhle stav měla. Tak si říkám, co to mohlo být. Doma a ve škole problémy nemívá. Říkám si, jestli třeba nenastydla - nedala jsem vyhřejvání sedaček, protože mi přišlo, že je venku teplo a děcka by se upekla. Kdyby někdo věděl, budu moc ráda. Hledám všemožně na internetu a nic nenacházím. Nechce se mi kvůli tomu zítra holku táhnout k doktoru. Je pravda, že v létě měla stejný problém, stavěla jsem jí snad každých deset minut. Doma si vlezla do vařicí vody, zalezla do postele a ráno byla fit. Jenže řešit to tak pořád nejde. Hlavně při výletech se školou.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Aduš8
Ukecaná baba ;) 2263 příspěvků 17.10.18 19:19

Tak z nastydnutí by určitě nedostala průjem. Spíš bych řekla, že něco špatného snědla nebo nějaká viróza, teď to řádí všude. U doktora bych to řešila, kdyby průjem trval a něco se k tomu přidalo. Pokud to má pravidelně při cestování, bude to spíš psychické. Jestli to však měla dvakrát, jak píšeš, je to jen náhoda

Verun83
Echt Kelišová 8839 příspěvků 33 inzerátů 17.10.18 19:22

Nema to psychicky?

Hamouzka
Kecalka 117 příspěvků 17.10.18 19:25

Dneska celý den byla v pohodě, problémy začaly jakmile jsem docestovali na nákup, kam sama chtěla jet, byla to asi hodinová cesta a celou dobu vtipkovala…

Monchichik
Kelišová 5408 příspěvků 17.10.18 19:32

@Hamouzka Možná se tak těší, že je to průjem ze stresu.

Hamouzka
Kecalka 117 příspěvků 17.10.18 19:33

@Monchichik posledně se jí to uklidnilo, když vlezla do vařicí vany, pak šla rovnou do postele a srovnalo se to. Nedovedu si představit, že by tak jela na školní výlet.

Monchichik
Kelišová 5408 příspěvků 17.10.18 19:36

@Hamouzka Já to mám před tím, než mám někam jet. Pomáhá mi 1/4 kinedrylu, zklidní mě a je to v pohodě.

Hamouzka
Kecalka 117 příspěvků 17.10.18 19:45

@Monchichik mě udivuje, že nikdy nebyl problém mimo těch dvou případů, ale to bylo brutální. Nedovedu si představit, že by jela někam se školou a hodiny pak trůnila na wc a všichni na ni čekali. Z toho by se po… i učitelka.

Monchichik
Kelišová 5408 příspěvků 17.10.18 19:49

@Hamouzka Já bych to fakt viděla spíš na psychiku. Ale něco by to asi muselo spustit. Buď je tak nervózní nebo se tak moc těší nebo by to pak už mohlo spouštět to, že se bude bát, že se to bude opakovat. A to je pak začarovaný kruh. Tak doufej, že už se to nebude opakovat. Zkus zase někam s ní jet a uvidíš.

Hamouzka
Kecalka 117 příspěvků 17.10.18 19:52

@Monchichik zítra a v pátek mají se školou na celý den jet na výlet. Mám obavu ji pustit.

Monchichik
Kelišová 5408 příspěvků 17.10.18 19:55

@Hamouzka Dej jí sebou nějaký prášek proti průjmu a ráno jí zkus dát ten Kinedryl. Kolik je dceři?

Hamouzka
Kecalka 117 příspěvků 17.10.18 19:57

@Monchichik bude jí 9.

Monchichik
Kelišová 5408 příspěvků 17.10.18 19:58

@Hamouzka A ona je v pohodě? Nemá z toho třeba obavy ona sama?

Hamouzka
Kecalka 117 příspěvků 17.10.18 19:59

@Monchichik ne, je nad věcí. Ale před chvílí přiběhla, že jí zase „škrundá“ v břiše.

Monchichik
Kelišová 5408 příspěvků 17.10.18 20:02

@Hamouzka To můžou být prázdná střeva :) No já ti nevím, asi bych jí pustila, ale řekla bych učitelce, že se to může stát, že jí bude bolet břicho. Ať je na to taky když tak připravená.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Alláhu Akbar? "Typický radikál" Chekatt měl dávno sedět, ne běhat na svobodě!

Vrah ze Štrasburku před útokem křičel Alláhu Akbar (Bůh je veliký). Po... číst dále >

Jak je možné, že střelec utekl? Byl dvacetkrát (!) trestán, hledá ho 300 mužů!

Chérif Chekatt (29) je jediným podezřelým ze střelby na vánočních trzích v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >