Víkend s dětmi u koní

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Honza 001
Nováček 1 příspěvek 10.10.18 22:13
Víkend s dětmi u koní

Ahoj, pekny vecer. Prosím o radu. Chci jet s dětmi (holčičky 7 a 9 let) někam na víkend s koňmi, ideálně s programem na celý vikend - krmení, osedlani, lekce jízdy, projížďka… proste komplet servis. Někde v okolí Prahy, cca do 50 km, ale klido i o něco dále. Vygooglit se mi podařilo jen ranče kolem Ostravy. Zkušenost s koňmi zatím malá, takže potrebujeme trenéra. Díky moc za rady. Honza

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.10.18 01:28

Jed na statek u berouna https://ranch-stribrna-podkova.webnode.cz/agroturistika/ moc prijemni lide, uvidis, budes e tam rad vracet. Lepsi nenajdes.
Maji tam vsechno
kone
ctyrkolky
psa
kraliky
a co nemaji to sezenou

LKL
Ukecaná baba ;) 1015 příspěvků 12.11.18 08:37

Ozivuji

Holky poradte mi kam na vikend s detmi - pozadavky: civilizovane ubytovani pro 2 rodiny (4 dospeli, 4 deti) se snidani, plus nejake vyziti okolo zvirat: treba projizdka na konich / ponikach, ale klidne i neco tak obycejne neobycejneho pro prazske deti jako krmeni kraliku, koz, moznost okouknout dojeni a peci o zvirata…

dojezd z prahy do dvou hodin.

nemate, prosim, tipy? moc diky :kytka:

selia
Ukecaná baba ;) 2071 příspěvků 12.11.18 08:50
LKL
Ukecaná baba ;) 1015 příspěvků 12.11.18 16:44

@selia nadhera, dekuji! lec bookovat v listopadu duben je zjevne zcela mimo misu (pozde)

asi vsem reknu, at se mi prestanou smat kdyz kupuju letni dovolenou hned po ni zas na dalsi rok…

jeste nekdo nejaky jiny napad?

selia
Ukecaná baba ;) 2071 příspěvků 12.11.18 18:17

@LKL Počkej, to jako sháníš teď na duben a mají plno? No ty jo.

LKL
Ukecaná baba ;) 1015 příspěvků 19.11.18 20:17

@selia bohzuel je to presne jak rikas… no, cervnovy more uz mam nastesti zaplaceny

Váš příspěvek
Reklama