Reklama

Ubytování Štramberk, Kopřivnice

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lucik2011
Ukecaná baba ;) 1302 příspěvků 1 inzerát 25.09.18 17:28
Ubytování Štramberk, Kopřivnice

Sháním ubytování na poslední chvíli na tento víkend ve městě Štramberk nebo Kopřivnice nebo Hranice na Moravě, Kutná Hora, případně jiné město kde je něco zajímavého a je dostupné vlakem z Brna. Prosím o tip na někoho kdo pronajímá ubytování, protože vše co jsem našla na netu je obsazené nebo drahé. Díky

Reklama

Reakce:

kornelije
Závislačka 3370 příspěvků 25.09.18 19:04

@lucik2011 podívej se na Libotín vedle Štramberka… ubytování v chatkách nebo budově…

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Jílková je jak domina z 90. let, Máte slovo by mělo zmizet, míní kritik

Verbální „údernice“ Michaela Jílková (50) prý nemá se svým pořadem Máte slovo... číst dále >

Z lamače srdcí je pobledlý tlouštík. Řeší Elon Musk problémy návykovými látkami?

Ještě donedávna platil za miláčka davů a byl jedním z malé hrstky miliardářů,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >