Reklama

Outdoor resort Březová

Fotoalbum tématu (5) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Fazulina
Závislačka 3436 příspěvků 22.09.18 19:03
Outdoor resort Březová

Ahojte, nebyli jste náhodou někdo v rámci nabídky tohoto resortu v Březové na jeden den jako rodina? Zajímalo by mě, zda to stojí za to, zda tam není mega moc lidí, jak to tam vlastně funguje na těch atrakcích… Veškeré recenze, co jsem pročetla, byly spíše na tábory či školy v přírodě. Máme rezervaci na zítra a protože má být docela škaredě, říkám si, zda stojí za to tam jet nebo ne. Díky moc.

http://brezova.istan.cz/1-rodiny.html

Reklama

Reakce:

MadGirlNancy
Ukecaná baba ;) 1664 příspěvků 22.09.18 20:02

Byli jsme tam 8.9. Bylo to moc fajn, stravili jsme tam cely den. V cene byla strasidelna vez - plnily se ukoly, lezecke steny, cely lanovy park, hriste pro male deti, klouzacky, trampolina. Platili jsme projizdku na koni - jedno kolecko za 50? 80? nevim…
Bylo nadherne pocasi, coz bylo velke plus. Je tam vnitrni prostor, kde se da koupit caj apod.
Vadil mi tam zvuk “smejici se lebky” to bylo opravdu neprijemne, nekolik hodin v pravidelnych intervalech poslouchat pekelne hohohoho… nevim jak zo popsat, uvidis sama. Za ty penize se to opravdu vyplati, muzete jit na ty atrakce neomezene. Na ten maly okruh lanoveho parku se musi bez bot, tak asi si vzit nejake tluste ponozky, ma byt zima? Na ty velke s jistenim je to normalne v botach.

MadGirlNancy
Ukecaná baba ;) 1664 příspěvků 22.09.18 20:06

Brezova 8.9.

Fazulina
Závislačka 3436 příspěvků 22.09.18 20:10

Jé, díky moc. Jdeme tam s dcerkou 5 let, takže ty vysoké atrakce asi nejsou pro ni, viděla jsem na fotkách takovou dost vysokou zatočenou skluzavku, ta asi taky je pro větší děti, že?

Jinak o zní báječně, bohužel zítra má být nejen zima, ale i asi pršet, tak pořád váhám, je to přece jen venku, ale zase na druhou stranu to vypadá báječně.-)).

Ještě mám dotaz, dá se tam najíst, např. dát si oběd?

Každopádně díky moc.

MadGirlNancy
Ukecaná baba ;) 1664 příspěvků 22.09.18 21:29

Je tam mistnost se stoly a barem, ale jestli tam vari, to nevim. My jedli cestou tam a jinak jsme meli svacinu.

Fazulina
Závislačka 3436 příspěvků 24.09.18 12:47
@MadGirlNancy píše:
Je tam mistnost se stoly a barem, ale jestli tam vari, to nevim. My jedli cestou tam a jinak jsme meli svacinu.

Tak jsme tam včera byli. Bylo to moc fajn. Dokonce skoro nepršelo, jen pár kapek, ale po celou dobu docela pohoda. Strávili jsme tam 3 hodiny, ten strašidelný hrad byl až pro větší děti, takže tam nás nepustili, neb jsme neměli jakousi indicii, co byla někde nahoře na sudu:-).

Každopádně díky za předchozí info, pomohlo mi to k rozhodnutí:-)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >

Příběh Markéty: Manžel skončil na vozíku, žít se mnou odmítá

Před dvěma lety měl manžel vážný úraz. Dokonce to vypadalo, že jeho následky... číst dále >