Couvání v koloně před semaforem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Zabatko
Závislačka 4298 příspěvků 18.09.18 11:48
Couvání v koloně před semaforem

Ahoj všem, ráda bych se zeptala, co byste dělali v situaci, kdy stojíte v koloně před semaforem, je červená, před Vámi tak 8 aut, za Vámi dalších xyz aut a auto před Vámi začne najednou couvat, protože si řidič uvědomil, že nenechal průjezd z vedlejší cesty. Já jsem si toho všimla těsně, protože jsem zrovna koukala nahoru na semafor a najednou auto těsně přede mnou, tak jsem lehce couvla taky, netroubila jsem, asi jsem měla. Ale kdybych se opřela do auta za mnou, tak bych měla průšvih já. Je normální couvat takto před semaforem? Nic se nestalo, ale ještě jsem se s tím nesetkala, chlap za mnou byl teda taky nervní, že jsem se k němu přiblížila. Což se nedivím, ale nic lepšího mě nenapadlo než maličko couvnout taky.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Eliza.24
Zasloužilá kecalka 747 příspěvků 18.09.18 11:51

Od te doby, co mi takhle nesmyslne vždy zlomili nárazník, radši troubím :lol: :lol: ale jinak určitě, když je místo a lze to, tak taky klidně trochu couvnout. :)

Zabatko
Závislačka 4298 příspěvků 18.09.18 11:51

Jojo, taky budu radši příště troubit :lol:

Eliza.24
Zasloužilá kecalka 747 příspěvků 18.09.18 11:56

Letos za 4 měsíce dva zlomený nárazníky u auta, vždy se řidiči prede mnou nějak zpletli a chtěli si odcouvat a jet jinak :D :D nikdy mě prý neviděli :lol: :lol:

Zabatko
Závislačka 4298 příspěvků 18.09.18 12:04
@Eliza.24 píše:
Letos za 4 měsíce dva zlomený nárazníky u auta, vždy se řidiči prede mnou nějak zpletli a chtěli si odcouvat a jet jinak :D :D nikdy mě prý neviděli :lol: :lol:

A nemáš nějaký neviditelný auto? :-D
Já mám auto velký jak stodola(Viano), tak že by si mě nevšiml, že za ním stojím… spíš si myslel, však co, ona taky couvne.

Popokatepetla
Závislačka 3183 příspěvků 18.09.18 12:09

jo stalo se mi, troubím, co taky jinýho :nevim:

lapagerie
Kecalka 499 příspěvků 18.09.18 12:44

Mně se stalo něco podobného u železničního přejezdu. Řidič přede mnou vjel půlkou auta na přejezd, v tom začala blikat červená světla a ozvalo se cinkání. Chlap místo aby projel, začal couvat. Za mnou další auto, fakt paráda. Nakonec jsme se nějak naštosovali, ale kuchala bych. :roll:

lucenka
Vesmírná mluvilka 32900 příspěvků 18.09.18 12:46

tak ono máš sledovat provoz … a ne jen tupě zírat na semafor ;) a je normální, že se v kolonách občas musí couvnout, aby mohlo projet jiné auto.

Kriss Tina
Kelišová 5974 příspěvků 18.09.18 12:48

Necouvala bych, zatroubila bych a ani se nehla, jako to je problém toho řidiče před tebou, že si najel do křižovatky ve chvíli kdy nemá jistotu že ji projede, to se učí už v autoškole :nevim:

Zabatko
Závislačka 4298 příspěvků 18.09.18 12:49
@lucenka píše:
tak ono máš sledovat provoz … a ne jen tupě zírat na semafor ;) a je normální, že se v kolonách občas musí couvnout, aby mohlo projet jiné auto.

No tak hlavně si myslím, že on nemá co v křižovatce couvat. A byla to chvilka, sleduju provoz fakt pečlivě, najednou jsem ho měla u čumáku. :nevim:

lucenka
Vesmírná mluvilka 32900 příspěvků 18.09.18 12:50
@Kriss Tina píše:
Necouvala bych, zatroubila bych a ani se nehla, jako to je problém toho řidiče před tebou, že si najel do křižovatky ve chvíli kdy nemá jistotu že ji projede, to se učí už v autoškole :nevim:

takže by ses zachovala jako sobec a neumožnila řidiči z vedlejší projet? Ten řidič, co si blbě najel do křižovatky se alespoň nějak snažil chybu napravit, ale ty bys mu to dala sežrat … to, že to odnese někdo úplně jiný, by ti bylo ukradený :palec:

Zabatko
Závislačka 4298 příspěvků 18.09.18 12:50
@lapagerie píše:
Mně se stalo něco podobného u železničního přejezdu. Řidič přede mnou vjel půlkou auta na přejezd, v tom začala blikat červená světla a ozvalo se cinkání. Chlap místo aby projel, začal couvat. Za mnou další auto, fakt paráda. Nakonec jsme se nějak naštosovali, ale kuchala bych. :roll:
:roll:
lucenka
Vesmírná mluvilka 32900 příspěvků 18.09.18 12:51
@Zabatko píše:
No tak hlavně si myslím, že on nemá co v křižovatce couvat. A byla to chvilka, sleduju provoz fakt pečlivě, najednou jsem ho měla u čumáku. :nevim:

tak on se nejspíš snažil udělat místo autu, které jelo z vedlejší, ne?

Keyllah
Echt Kelišová 9721 příspěvků 18.09.18 12:51
@lucenka píše:
tak ono máš sledovat provoz… a ne jen tupě zírat na semafor ;) a je normální, že se v kolonách občas musí couvnout, aby mohlo projet jiné auto.

a kouknutí na semafor není sledování provozu? ;)

Zabatko
Závislačka 4298 příspěvků 18.09.18 12:52
@lucenka píše:
takže by ses zachovala jako sobec a neumožnila řidiči z vedlejší projet? Ten řidič, co si blbě najel do křižovatky se alespoň nějak snažil chybu napravit, ale ty bys mu to dala sežrat … to, že to odnese někdo úplně jiný, by ti bylo ukradený :palec:

Ty seš dobrá, a co já jako s tím, že on si blbě najel, to se mám spolíhat na to, že ten za mnou si taky všimne, že jsem začala couvat? Nebo to do něj napasovat? :think:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid bez stresu a honičky? Jde to

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejrozesmátější invalida měsíce Bohdalová: „Jak vidíte, jsem tu živá!“

Se zraněním na těle, zato se širokým úsměvem dorazila herečka Jiřina... číst dále >

Alkohol? Ne! Olympijský vítěz z Nagana Jiří Dopita je vážně nemocný

Někteří si mysleli, že má problém s alkoholem. Omyl! Olympijského vítěze z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >