Reklama

Pití do letadla pro děti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.09.18 21:53
Pití do letadla pro děti

Ahoj prosím letíme do Řecka s dvěmi malými dětmi, mohu mít pro ně na palubu lahve s vodou? Děkuji

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

smutná máma
Závislačka 4867 příspěvků 71 inzerátů 15.09.18 21:58
@Anonymní píše:
Ahoj prosím letíme do Řecka s dvěmi malými dětmi, mohu mít pro ně na palubu lahve s vodou? Děkuji

ano, pro každé dítě 1

Helileli
Závislačka 2773 příspěvků 15.09.18 22:00

Ano, ale musíš si ji koupit či natočit po průchodu kontrolou. Já letěla s dětmi v červnu, vzala jsem jim prázdné láhve a při čekání na odlet jsem jim natočila vodu z pítka. Původně jsem myslela, že koupím, ale když tam to pítko bylo, tak to bylo o to snadnější. Na zpáteční cestu jsem kupovala balenou vodu. Na letiště jsme jeli skoro hodinu, takže ráno jsem nalila vodu do lahví na cestu, před odbavením zašla vylít na záchod, prošli jsme kontrolou a pak jsem koupila a rozlila do lahví.

Hroznej puberťák
Závislačka 4135 příspěvků 15.09.18 22:01
@Anonymní píše:
Ahoj prosím letíme do Řecka s dvěmi malými dětmi, mohu mít pro ně na palubu lahve s vodou? Děkuji

Pro dítě lze vzít klidně i 1,5 litrová lahev, na Ruzyni na ni mají už pár let scanner, dřív chtěli, aby se děcko před nimi z té lahve napilo, což dělaj tam, kde ho nemaj.

Pajka89
Ukecaná baba ;) 1867 příspěvků 2 inzeráty 15.09.18 22:01

Leteli jsme zrovna vcera. Nase dite melo ve sve láhvi asi 3 deci pití z domova a uplne v pohode..

Helileli
Závislačka 2773 příspěvků 15.09.18 22:02
@smutná máma píše:
ano, pro každé dítě 1

Tak to asi jak kde a pro jak staré dítě, já zapomněla u jednoho dítěte v batohu malou petku s vodou, co jsme dostali k snídani a při kontrole na mě hned vybafli, že se to musí vyhodit.
Děti mám teda už větší, mladšímu je 5.

Pajka89
Ukecaná baba ;) 1867 příspěvků 2 inzeráty 15.09.18 22:03
@Helileli píše:
Ano, ale musíš si ji koupit či natočit po průchodu kontrolou. Já letěla s dětmi v červnu, vzala jsem jim prázdné láhve a při čekání na odlet jsem jim natočila vodu z pítka. Původně jsem myslela, že koupím, ale když tam to pítko bylo, tak to bylo o to snadnější. Na zpáteční cestu jsem kupovala balenou vodu. Na letiště jsme jeli skoro hodinu, takže ráno jsem nalila vodu do lahví na cestu, před odbavením zašla vylít na záchod, prošli jsme kontrolou a pak jsem koupila a rozlila do lahví.

Pro dite se da pronest piti i pres kontrolu..

smutná máma
Závislačka 4867 příspěvků 71 inzerátů 15.09.18 22:03
@Pajka89 píše:
Leteli jsme zrovna vcera. Nase dite melo ve sve láhvi asi 3 deci pití z domova a uplne v pohode..

přesně tak

Helileli
Závislačka 2773 příspěvků 15.09.18 22:04
@Pajka89 píše:
Pro dite se da pronest piti i pres kontrolu..

V Burgasu na letišti neprošlo :nevim:

Pajka89
Ukecaná baba ;) 1867 příspěvků 2 inzeráty 15.09.18 22:17
@Helileli píše:
V Burgasu na letišti neprošlo :nevim:

My jsme ted v Praze i v Recku prosli.. Asi taky zalezi, pro jak velke dite to je. Pro nejake napr 10ti lete uz to asi neprojde :nevim:

Ivanas85
Kecalka 113 příspěvků 5 inzerátů 15.09.18 22:19

Leteli jsme tedy loni na podzim. S detmi 10 mesicu, 2 roky a 3 roky. Z Ruzyne na Kos. Pro kazde dite jsem mela tri lahve a naprosto bez problemu. Leteli jsme v noci. 3× lahev mleka, 3× lahev caje, 3× balene piticko, termoska s horkou vodou a 6× kapsicka s presnidavkou. Vse jsme dali na kontrolu pres specialni scan na to urceny a k mnozstvi veci se chtela vyjadrit jedna kontrolorka, ale pan, ktery nas kontroloval ji prerusil, ukazal nasim smerem, ze drzime na rukou tri spici deti a tim to skoncilo. Ani zpet nikdo neresil mnozstvi.

xstrasilka
Ukecaná baba ;) 1731 příspěvků 30 inzerátů 15.09.18 22:22

Já to ani nezjišťovala a měla jsem s sebou prázdné půllitrovky, ale všichni z Prahy pro děti pití měli a procházelo, kontrola se i ptala, jestli mám pití pro děti. Natočila jsem si pak normálně vodu. Ze Zakynthosu jsme pak pronesli přes kontrolu dokonce 3 flašky, jen se ptali, jestli je to pro děti a kolik je mladší (v té době 3).

Dana V
Kecalka 452 příspěvků 6 inzerátů 15.09.18 22:26

@Helileli My leteli z Burgasu v cervenci a meli jsme 3 pullitrove lahve s vodou a v pohode, nikdo se na nic neptal. Pri odletu z Prahy jsem mela pro syna 2 400ml lahve s pitim, projeli to scanerem a pustili nas

Oudrey
Ukecaná baba ;) 1051 příspěvků 15.09.18 22:31

Ano, muzes. V Praze maji skener, vodu zkontroluji a projdes. Mame deti 10 a 8 let a bez problemu. To stejne z Turecka zpet do Prahy. Tam skener nemaji, pani jen koukla, ze je voda nerozbalena a ok.

Irinka0210
Závislačka 4583 příspěvků 15.09.18 22:37

V Praze vždy v pohodě, ale při odletu Mallorcy, Zakynthosu a Turecka nám pití nikdy neprošlo. A malému je 6

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama