Škoda Karoq

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
123straka321
Kecalka 162 příspěvků 17.09.18 15:15
Škoda Karoq

Ahoj, máte někdo Karoq? Jak jste spokojení? Vyhovuje vám? A jaký jste pořídili motor?… Myslíte, že je to dobrá volba jako rodinné auto pro 4-členou rodinu? Nám se líbil už předchůdce Yeti, ale ten má příliš malinký kufr.

Reakce:
fialkaann
Povídálka 17 příspěvků 17.09.18 15:19

@123straka321 Hele teď nedávno si ho pořídila kamarádka. Jsou zatím spokojení, ale tedy mají jenom 1 dítě. Motor nevím, ale můžu zjistit ;). Co se týká praktičnosti, tak myslím, že lépe na tom jsou kombíky či případně MPV ...... Máte důvod, proč chcete SUV?

kilčo
Kecalka 174 příspěvků 17.09.18 15:36

Karoq je tzv. mnoho povyku pro nic, jen předražené plechy.Podívej se např. na SUV Nissan Qashqai,jakou má bohatou výbavu + volba motorů a za kolik,to se nedá s vydřidušskýma němcema vůbec srovnávat.

Natálka26
Kelišová 5412 příspěvků 17.09.18 15:49

@123straka321
Je to úplně mimo tvoji otázku, ale nechtěla bych žádný koncern. Nic jinyho než predrazeny nic. Ale měla jsem asi týden pujceneho Yetiho a pro mě je to malé jak uvnitř tak kufr, uvnitř je to tvrdé a nepohodlné o vzhledu plastu uvnitř ani nemluvím, každý name jiný vkus. :) když bych hledala něco jako suv, tak bych se poohlédla u jiných značek. Kde za stejné nebo podobné peníze bude mnohem větší výběr jak motorů tak i výbavy. :)

Knoflice
Echt Kelišová 7869 příspěvků 17.09.18 16:03

@123straka321
mají od března rodiče, máme vyzkoušeno na vlastních třech dětech při cestě na jih Itálie a tak ti mohu s klidným svědomím napsat, že je vhodné i pro pětičlenou rodinu

LE.nova
Kecalka 252 příspěvků 1 inzerát 17.09.18 16:08

Ahoj, máme Kodiaqa, ten je větší než Karoq. Karoq je na můj vkus pro 2 deti malý, ale my sebou celkově tahame spoustu věcí, věčně mám v kufru firstbike, kolo pro staršího, babovky na pisek a spoustu dalších věcí.

Malinalucy
Kecalka 115 příspěvků 17.09.18 16:36
@kilčo píše:
Karoq je tzv. mnoho povyku pro nic, jen předražené plechy…

Tak s tímto výrokem můžu naprosto souhlasit. Mám kamaráda co dělá prodejce Renaultu a hned vedle nich o výlohu je Škodovka a sám tvrdí že Karoq i Kodiaq že ty prachy co za to chtějí, že to tomu absolutně neodpovídá. Že i Kadjar ve stejné výbavě dokáže vyjít levněji. A mám dokonce pocit, že jsou teď na to dlouhý čekačky.

kilčo
Kecalka 174 příspěvků 18.09.18 09:34
@Natálka26 píše:
@123straka321
Je to úplně mimo tvoji otázku, ale nechtěla bych žádný koncern. Nic jinyho než predrazeny nic. Ale měla jsem asi týden pujceneho Yetiho a pro mě je to malé jak uvnitř tak kufr, uvnitř je to tvrdé a nepohodlné o vzhledu plastu uvnitř ani nemluvím, každý name jiný vkus. :) když bych hledala něco jako suv, tak bych se poohlédla u jiných značek. Kde za stejné nebo podobné peníze bude mnohem větší výběr jak motorů tak i výbavy. :)

Přesně tak. Jezdili jsme v Yetim asi týden,no naprosto trakořoidní auto,hrůza,přesně ja kpíšeš,tvrdé,ne­pohodlné a hnusné na pohled navíc.Jako kdyby se prodávalo za 250tis.,tak jako varianta pro nejchudší ok,ale za ty prachy opravdu nestojí.

123straka321
Kecalka 162 příspěvků 19.09.18 00:03

Děkujeme všem za rady =). Ještě to řešíme dál - takže zatím nevíme, jak se rozhoudnout. A ani to tak akutně nespěchá. Ale určitě je dobré přečíst si vaše zkušenosti, díky :mavam:

Jaja97
Stálice 63 příspěvků 19.09.18 07:53

Tak mne se Karoq take libil. Nedavno jsem ho mela pujceny jako nahradni vuz a bylo to velke zklamani.
Je to takovy „Meda Beda“ :lol: Pomaly rozjezd (ten muj mel 85 KW, nafta), interier nic moc. Prijde mi, ze v Karoqu mas mene mista nez v Octavii, a to vcetne kufru. Jedine plus - je lepe odpruzeny nez ostatni skodovky. Takze kdyz se konecne rozjede, tak Ti mozna uhoupe deti k spanku :)
At uz se jakkoliv rozhodnes, tak Ti preji, at jses spokojena :kytka:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Tanečník a přítel Polívkové Kurtiš zavítal na večírek StarDance, domů nešel rovně

Finálový večer taneční show StarDance si nemohl nechat ujít ani Michal Kurtiš... číst dále >

Bony a klid po 30 letech: Kde jsou dnes hlavní hrdinové vekslácké romance?

Kdo v té době žil, v tom snímek obyčejně probudí vzpomínku na minulý režim a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >