Reklama

Škoda Karoq

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

123straka321
Kecalka 153 příspěvků 17.09.18 15:15
Škoda Karoq

Ahoj, máte někdo Karoq? Jak jste spokojení? Vyhovuje vám? A jaký jste pořídili motor?… Myslíte, že je to dobrá volba jako rodinné auto pro 4-členou rodinu? Nám se líbil už předchůdce Yeti, ale ten má příliš malinký kufr.

Reklama

Reakce:

fialkaann
Povídálka 15 příspěvků 17.09.18 15:19

@123straka321 Hele teď nedávno si ho pořídila kamarádka. Jsou zatím spokojení, ale tedy mají jenom 1 dítě. Motor nevím, ale můžu zjistit ;). Co se týká praktičnosti, tak myslím, že lépe na tom jsou kombíky či případně MPV ...... Máte důvod, proč chcete SUV?

kilčo
Kecalka 136 příspěvků 17.09.18 15:36

Karoq je tzv. mnoho povyku pro nic, jen předražené plechy.Podívej se např. na SUV Nissan Qashqai,jakou má bohatou výbavu + volba motorů a za kolik,to se nedá s vydřidušskýma němcema vůbec srovnávat.

Natálka26
Kelišová 5390 příspěvků 17.09.18 15:49

@123straka321
Je to úplně mimo tvoji otázku, ale nechtěla bych žádný koncern. Nic jinyho než predrazeny nic. Ale měla jsem asi týden pujceneho Yetiho a pro mě je to malé jak uvnitř tak kufr, uvnitř je to tvrdé a nepohodlné o vzhledu plastu uvnitř ani nemluvím, každý name jiný vkus. :) když bych hledala něco jako suv, tak bych se poohlédla u jiných značek. Kde za stejné nebo podobné peníze bude mnohem větší výběr jak motorů tak i výbavy. :)

Knoflice
Echt Kelišová 7813 příspěvků 17.09.18 16:03

@123straka321
mají od března rodiče, máme vyzkoušeno na vlastních třech dětech při cestě na jih Itálie a tak ti mohu s klidným svědomím napsat, že je vhodné i pro pětičlenou rodinu

LE.nova
Kecalka 232 příspěvků 5 inzerátů 17.09.18 16:08

Ahoj, máme Kodiaqa, ten je větší než Karoq. Karoq je na můj vkus pro 2 deti malý, ale my sebou celkově tahame spoustu věcí, věčně mám v kufru firstbike, kolo pro staršího, babovky na pisek a spoustu dalších věcí.

Malinalucy
Kecalka 115 příspěvků 17.09.18 16:36
@kilčo píše:
Karoq je tzv. mnoho povyku pro nic, jen předražené plechy…

Tak s tímto výrokem můžu naprosto souhlasit. Mám kamaráda co dělá prodejce Renaultu a hned vedle nich o výlohu je Škodovka a sám tvrdí že Karoq i Kodiaq že ty prachy co za to chtějí, že to tomu absolutně neodpovídá. Že i Kadjar ve stejné výbavě dokáže vyjít levněji. A mám dokonce pocit, že jsou teď na to dlouhý čekačky.

kilčo
Kecalka 136 příspěvků 18.09.18 09:34
@Natálka26 píše:
@123straka321
Je to úplně mimo tvoji otázku, ale nechtěla bych žádný koncern. Nic jinyho než predrazeny nic. Ale měla jsem asi týden pujceneho Yetiho a pro mě je to malé jak uvnitř tak kufr, uvnitř je to tvrdé a nepohodlné o vzhledu plastu uvnitř ani nemluvím, každý name jiný vkus. :) když bych hledala něco jako suv, tak bych se poohlédla u jiných značek. Kde za stejné nebo podobné peníze bude mnohem větší výběr jak motorů tak i výbavy. :)

Přesně tak. Jezdili jsme v Yetim asi týden,no naprosto trakořoidní auto,hrůza,přesně ja kpíšeš,tvrdé,ne­pohodlné a hnusné na pohled navíc.Jako kdyby se prodávalo za 250tis.,tak jako varianta pro nejchudší ok,ale za ty prachy opravdu nestojí.

123straka321
Kecalka 153 příspěvků 19.09.18 00:03

Děkujeme všem za rady =). Ještě to řešíme dál - takže zatím nevíme, jak se rozhoudnout. A ani to tak akutně nespěchá. Ale určitě je dobré přečíst si vaše zkušenosti, díky :mavam:

Jaja97
Povídálka 31 příspěvků 19.09.18 07:53

Tak mne se Karoq take libil. Nedavno jsem ho mela pujceny jako nahradni vuz a bylo to velke zklamani.
Je to takovy „Meda Beda“ :lol: Pomaly rozjezd (ten muj mel 85 KW, nafta), interier nic moc. Prijde mi, ze v Karoqu mas mene mista nez v Octavii, a to vcetne kufru. Jedine plus - je lepe odpruzeny nez ostatni skodovky. Takze kdyz se konecne rozjede, tak Ti mozna uhoupe deti k spanku :)
At uz se jakkoliv rozhodnes, tak Ti preji, at jses spokojena :kytka:

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Slováková si říká o článek sdílením „intimča“ ve vaně. Prý je to skandál. Není

Tomuhle se říká účelová provokace! Nela Slováková si s přítelem udělala... číst dále >

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >