Reklama

Beskydy a podzim

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jiri.25
Stálice 83 příspěvků 20.09.18 08:15
Beskydy na podzim

Nechce se vám zajít na tůru po beskydech? Teď na podzim jsou hory pěkně vybarvené. Jde se sejít ve Frýdlantu nad Ostravicí či na Ostravici a dát si výšlap na Lysou Horu. Je li zájem víte kde mne hledati https://www.stesti.cz/profil/Jiri25/

Příspěvek upraven 20.09.18 v 11:56

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.09.18 09:53

To si děláš legraci? Uvádíš věk 23 let a na fotce je chlap věkem 40+

Jiri.25
Stálice 83 příspěvků 20.09.18 11:59

Dobře tak se přiznám uvedl jsem v profilu nižší věk. Spokojeni :) Přesto na výlet či tůru to není špatný nápad Jirka.

mrav
Neúnavná pisatelka 16786 příspěvků 20.09.18 16:14
@Jiri.25 píše:
Dobře tak se přiznám uvedl jsem v profilu nižší věk. Spokojeni :) Přesto na výlet či tůru to není špatný nápad Jirka.

Dámská jízda? Určitě bez chlapů. :mrgreen: :mavam:
Když vezmeš moji malou na ramena, jdu s tebou. :mrgreen: :mrgreen: :dance:

jindra.kytka
Zasloužilá kecalka 697 příspěvků 20.09.18 18:00
@Jiri.25 píše:
Dobře tak se přiznám uvedl jsem v profilu nižší věk. Spokojeni :) Přesto na výlet či tůru to není špatný nápad Jirka.

Nižší věk o 20 let. Hm, ale kdo by chtěl jít na výlet s někým, kdo ma toho druhého za blázna? Proč si nevyjdes na vylet se sobě věkem rovnou? To přece není špatný nápad, když jde jen o tu tůru :dance:

Jiri.25
Stálice 83 příspěvků 21.09.18 09:55

Pokud nejde o baculatého chlapečka nad deset let pak se mohu uvolnit i k něčemu takovému a nabídnout i svůj hřbet. Výkonostně by se to teoreticky dalo zvládnou a v praxí se to dá zjistit :)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

Nejlepší dietou je tanec! Tomicová hubne tak, že kostymérky nestíhají

Herečka Pavla Tomicová (56) před časem kvůli zdravotním potížím zhubla... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >