Beskydy a podzim

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Jiri.25
Stálice 89 příspěvků 20.09.18 08:15
Beskydy na podzim

Nechce se vám zajít na tůru po beskydech? Teď na podzim jsou hory pěkně vybarvené. Jde se sejít ve Frýdlantu nad Ostravicí či na Ostravici a dát si výšlap na Lysou Horu. Je li zájem víte kde mne hledati https://www.stesti.cz/profil/Jiri25/

Příspěvek upraven 20.09.18 v 11:56

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.09.18 09:53

To si děláš legraci? Uvádíš věk 23 let a na fotce je chlap věkem 40+

Jiri.25
Stálice 89 příspěvků 20.09.18 11:59

Dobře tak se přiznám uvedl jsem v profilu nižší věk. Spokojeni :) Přesto na výlet či tůru to není špatný nápad Jirka.

mrav
Neúnavná pisatelka 19596 příspěvků 20.09.18 16:14
@Jiri.25 píše:
Dobře tak se přiznám uvedl jsem v profilu nižší věk. Spokojeni :) Přesto na výlet či tůru to není špatný nápad Jirka.

Dámská jízda? Určitě bez chlapů. :mrgreen: :mavam:
Když vezmeš moji malou na ramena, jdu s tebou. :mrgreen: :mrgreen: :dance:

jindra.kytka
Ukecaná baba ;) 1699 příspěvků 20.09.18 18:00
@Jiri.25 píše:
Dobře tak se přiznám uvedl jsem v profilu nižší věk. Spokojeni :) Přesto na výlet či tůru to není špatný nápad Jirka.

Nižší věk o 20 let. Hm, ale kdo by chtěl jít na výlet s někým, kdo ma toho druhého za blázna? Proč si nevyjdes na vylet se sobě věkem rovnou? To přece není špatný nápad, když jde jen o tu tůru :dance:

Jiri.25
Stálice 89 příspěvků 21.09.18 09:55

Pokud nejde o baculatého chlapečka nad deset let pak se mohu uvolnit i k něčemu takovému a nabídnout i svůj hřbet. Výkonostně by se to teoreticky dalo zvládnou a v praxí se to dá zjistit :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Zářez dne: Dáda si na sebe vzala luxusní legíny a předvedla camel toe

I luxusní legíny značky Gucci mohou napáchat pěknou škodu. Zvlášť když si je... číst dále >

Rýsuje se snad rozchod? Kopřivová a Jágr nejspíš nebudou na Vánoce spolu!

Spekulace o tom, že se vztah hokejisty Jaromíra Jágra a Veroniky Kopřivové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >