Reklama

Krkonoše - Malá Úpa

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

miminecko9
Kecalka 122 příspěvků 25.09.18 13:05
Krkonoše - Malý Úpa

Dobrý den, je tady někdo kdo zná dobře Malou Úpu a může mi poradit? díky moc

Reklama

Reakce:

adamura
Kecalka 187 příspěvků 25.09.18 13:42
@miminecko9 píše:
Dobrý den, je tady někdo kdo zná dobře Malou Úpu a může mi poradit? díky moc

Možná :D Zkus se zeptat.

Pucalkovic Amina
Zasloužilá kecalka 804 příspěvků 1 inzerát 25.09.18 13:52

My tam jezdíme (Horní i Dolní Malá Úpa) pravidelně několikrát ročně už 15 let na hory, tak orientačně bych mohla případně poradit.

miminecko9
Kecalka 122 příspěvků 25.09.18 13:55

Asi hloupý dotaz :D ,ale přesto se zeptám. Auto nechám na parkovišti u hranic s Polskem a odtud chci jít pěšky ke Kostelu Sv. Petra a Pavla. Ale budu mít sebou kočár (sporťák, dcerka by to neušla, jsou jí 2r). A teď nevím jestli jít po žluté nebo červené turist. značce, zda jsou vhodné pro kočár. Já vím,je to asi vtipné :D ,ale já tam nikdy nebyla. Díky
A ještě se zeptám, kde se tam dobře najíme za slušný peníz. Díky

miminecko9
Kecalka 122 příspěvků 25.09.18 14:01

A ještě se teda zeptám, byl jste někdo v aquacentru v Hotelu Sandra v Kowarech? Můžete prosím nějaké bližší info - platba kartou, převlékárny, skříňky,atd… . A co třeba ještě v Kowarech vidět, kromě Miniatur? Díky

adamura
Kecalka 187 příspěvků 25.09.18 14:01
@miminecko9 píše:
Asi hloupý dotaz :D ,ale přesto se zeptám. Auto nechám na parkovišti u hranic s Polskem a odtud chci jít pěšky ke Kostelu Sv. Petra a Pavla. Ale budu mít sebou kočár (sporťák, dcerka by to neušla, jsou jí 2r). A teď nevím jestli jít po žluté nebo červené turist. značce, zda jsou vhodné pro kočár. Já vím,je to asi vtipné :D ,ale já tam nikdy nebyla. Díky
A ještě se zeptám, kde se tam dobře najíme za slušný peníz. Díky

Jestli je to ten kostel, kterému se říká U kostelíčka, tak od hranic k němu vede asfaltka kolem takového menšího lyžařského areálu, podle mapy je to červená. Je tam hned i restaurace ale drahá a jídlo průměrné.

adamura
Kecalka 187 příspěvků 25.09.18 14:04
@miminecko9 píše:
A ještě se teda zeptám, byl jste někdo v aquacentru v Hotelu Sandra v Kowarech? Můžete prosím nějaké bližší info - platba kartou, převlékárny, skříňky,atd… . A co třeba ještě v Kowarech vidět, kromě Miniatur? Díky

Kowary neznàm, ale za hranicemi je Karpacz, tam je hotel s aquacentrum i pro neubytované hosty a slyšela jsem na něj jen chválu a i městečko je hezké.

adamura
Kecalka 187 příspěvků 25.09.18 14:07

Teď koukám, že v
Karpacz je taky
Sandra spa, tak to je asi určitě ten mnou zmiňovaný hotel. Kartou tam určitě platit půjde. Najdi si jo na internetu mají jo tam.

miminecko9
Kecalka 122 příspěvků 25.09.18 14:22

U kostelíčka to je ono, děkuji

Pucalkovic Amina
Zasloužilá kecalka 804 příspěvků 1 inzerát 25.09.18 18:49

@miminecko9 Když si stoupneš zády k hranicím a dáš se doleva, tak tou cestou dojdeš až k tomu kostelíčku v Dolní Malé Úpě. Pro kočárek je vhodná.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Socha Špinarové vznikla bez výběrového řízení. Proč její autor tvrdí opak?

Slavnostní odhalení bronzové sochy Věry Špinarové vyvolalo pořádný rozruch, a... číst dále >

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >