Dítě s ekzémem a výběr plenky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.12.17 17:39
Dítě s ekzémem a plenky

Ahoj, chtěla bych se poradit ohledně plínek. Nejedná se o můj případ, ale kamarádka má dcerku, která trpí atopickým ekzémem a docela dost tápe ve výběru plínek, protože si hodně prošla složení a nechce nic, co je napuštěné chemií, což je podle mě dnes složité něco takového sehnat. Pampersky zavrhla úplně, u kterých jsem si myslela, že by mohly projít, takže se obracím na vás jestli se tu najde taky taková maminka a našla pro dítě něco šetrného?

Reklama

Reakce:

Hadumi
Extra třída :D 13170 příspěvků 14.12.17 17:44

Syn má také AE, používám Babylove nature z DM (teď je dokonce zlevnili) a vlhčené ubrousky Beaming Baby. Po všem jiném se osype. A ty Beaming mají i pleny, ale už jsou hoooodně drahé.

Příspěvek upraven 14.12.17 v 17:45

MisaHanuska
Extra třída :D 10962 příspěvků 14.12.17 17:44

@LauraIsova Látkové plenky. Naše třetí dítě papírovky sneslo jen velmi omezeně. Takže se osvědčily klasické bavlněné čtverce.

Uživatel je onlineblumen
Hvězda diskuse 43079 příspěvků 14.12.17 18:03

@LauraIsova Naty - meli jsme a dobre. Babylove nature jsou taky chemie. Jinak nejlepe latkove

Příspěvek upraven 14.12.17 v 18:04

Fikta
Extra třída :D 14122 příspěvků 14.12.17 18:04

Za mě taky látkové pleny. Kamarádka si zase nemůže vynachválit muumy nebo tak nějak.

fenny
Kelišová 5283 příspěvků 14.12.17 18:08

Látkové. A určitě ne vlhčené ubrousky.

Alyss1
Závislačka 2749 příspěvků 6 inzerátů 14.12.17 18:19

Latkove. A hlavne ne vlhcene ubrousky.

Saffiraa
Závislačka 3705 příspěvků 3 inzeráty 14.12.17 18:47

Ahoj! Dcera měla atopák od 3. do 15. měsíce. Používala jsem pleny Huggies a vlhčené ubrousky Pampers Sensitive a bylo to naprosto v pořádku. :palec:

Hoa Mai
Kelišová 5430 příspěvků 14 inzerátů 14.12.17 18:53

@LauraIsova Nejšetrnější jsou látkovky nebělené chlorem s vlněnými kalhotkami :-) a na čištění zadečku home-made vlhčené ubrousky nebo mycí olej Medvídek (což je v podstatě to samé, jen v jiné formě). Mám dva ekzematiky, kteří nesnášeli jednorázovky už asi jen z toho principu, že byly neprodyšné. Stejně tak oblečení - přírodní materiály aspoň v první vrstvě, pokud možno žádný flís, akryl, polyester. Pak je kůže v pohodě.

Káťa19
Kelišová 6342 příspěvků 37 inzerátů 14.12.17 19:07

Take mame latkove plenky a na noc DM nature, nezkouma jsem slozeni, ale nesmrdi jako ostatni :palec:
Urcite take doporucim medvidka a perlan, pouzivala jsem na obe deti a super :palec:
 https://www.emimino.cz/bazar/hledani/?…

Recenze https://www.emimino.cz/…sti/hledani/?…

Cuddy
Neúnavná pisatelka 15086 příspěvků 14.12.17 19:27

Latkovky a jako alternativu papirove Muumi a hlavne nepouzivat vlhcene ubrousky.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Jde to!

Naučte se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy. Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

Vondráčková promluvila o poměru s Hádkem: Mým bytem prošlo mnoho mužů!

Stojí za rozpadem manželství Lucie Vondráčkové a Tomáše Plekance zpěvaččiny... číst dále >

Gondík zamíchal všemi kartami ve StarDance. Porazit ho může jenom jeho psychika!

Předposlední soutěžící letošního ročníku taneční show Stardance …když hvězdy... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Reklama