Dítě s ekzémem a výběr plenky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.12.17 17:39
Dítě s ekzémem a plenky

Ahoj, chtěla bych se poradit ohledně plínek. Nejedná se o můj případ, ale kamarádka má dcerku, která trpí atopickým ekzémem a docela dost tápe ve výběru plínek, protože si hodně prošla složení a nechce nic, co je napuštěné chemií, což je podle mě dnes složité něco takového sehnat. Pampersky zavrhla úplně, u kterých jsem si myslela, že by mohly projít, takže se obracím na vás jestli se tu najde taky taková maminka a našla pro dítě něco šetrného?

Reakce:
Hadumi
Extra třída :D 13566 příspěvků 14.12.17 17:44

Syn má také AE, používám Babylove nature z DM (teď je dokonce zlevnili) a vlhčené ubrousky Beaming Baby. Po všem jiném se osype. A ty Beaming mají i pleny, ale už jsou hoooodně drahé.

Příspěvek upraven 14.12.17 v 17:45

MisaHanuska
Extra třída :D 10971 příspěvků 14.12.17 17:44

@LauraIsova Látkové plenky. Naše třetí dítě papírovky sneslo jen velmi omezeně. Takže se osvědčily klasické bavlněné čtverce.

blumen
Hvězda diskuse 42773 příspěvků 14.12.17 18:03

@LauraIsova Naty - meli jsme a dobre. Babylove nature jsou taky chemie. Jinak nejlepe latkove

Příspěvek upraven 14.12.17 v 18:04

Fikta
Extra třída :D 14405 příspěvků 14.12.17 18:04

Za mě taky látkové pleny. Kamarádka si zase nemůže vynachválit muumy nebo tak nějak.

fenny
Kelišová 5283 příspěvků 14.12.17 18:08

Látkové. A určitě ne vlhčené ubrousky.

Alyss1
Závislačka 2868 příspěvků 1 inzerát 14.12.17 18:19

Latkove. A hlavne ne vlhcene ubrousky.

Saffiraa
Závislačka 3814 příspěvků 9 inzerátů 14.12.17 18:47

Ahoj! Dcera měla atopák od 3. do 15. měsíce. Používala jsem pleny Huggies a vlhčené ubrousky Pampers Sensitive a bylo to naprosto v pořádku. :palec:

Hoa Mai
Kelišová 5801 příspěvků 21 inzerátů 14.12.17 18:53

@LauraIsova Nejšetrnější jsou látkovky nebělené chlorem s vlněnými kalhotkami :-) a na čištění zadečku home-made vlhčené ubrousky nebo mycí olej Medvídek (což je v podstatě to samé, jen v jiné formě). Mám dva ekzematiky, kteří nesnášeli jednorázovky už asi jen z toho principu, že byly neprodyšné. Stejně tak oblečení - přírodní materiály aspoň v první vrstvě, pokud možno žádný flís, akryl, polyester. Pak je kůže v pohodě.

Káťa19
Echt Kelišová 7708 příspěvků 19 inzerátů 14.12.17 19:07

Take mame latkove plenky a na noc DM nature, nezkouma jsem slozeni, ale nesmrdi jako ostatni :palec:
Urcite take doporucim medvidka a perlan, pouzivala jsem na obe deti a super :palec:
 https://www.emimino.cz/bazar/hledani/?…

Recenze https://www.emimino.cz/…sti/hledani/?…

Cuddy
Neúnavná pisatelka 15546 příspěvků 14.12.17 19:27

Latkovky a jako alternativu papirove Muumi a hlavne nepouzivat vlhcene ubrousky.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Šlofík dne: Pašeračka Tereza si u soudu zdřímla. „Je nemocná,“ řekl nám zdroj

Pravidelné návštěvy soudu ji pěkně zmáhají. Během posledního soudního líčení... číst dále >

Příkladní to expartneři: Štíbrová stráví Vánoce se synem i svým bývalým

Je milé vidět, že zdaleka ne všichni, kdo se v showbyznysu rozejdou, na sebe... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >