Dítě si samo sundá plenu

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
27.1.22 07:46

Dítě si samo sundá plenu

Zdravim maminky, poslední dobou mám takový menší problém s desetimesicnim synem… Naučil se sundat si sám plenu, rozepne ji i pod oblečením, a říká nenene, když mu dám pants, tak si to rve, dokud nepovolí a já už opravdu nevím, co s ním mám dělat… Máme doma neustále vše pocurane…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
701
27.1.22 07:54

Zkus mu ji nasadit naopak a zapnout na zadečku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32811
27.1.22 07:54

:roll: když má pants a na to dupačky, tak si to také serve? to je téměř nemožné

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.1.22 07:56

@stinga dupačky nepoužíváme, nosí tričko a punčochy /tepláky

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
27.1.22 07:57

@LucEm to jsem zkoušela, i tak si to minimálně povolí, jak za tu plínu tahá :?

• Citovat
  • Nahlásit
32811
27.1.22 08:02
@Anonymní píše:
@stinga dupačky nepoužíváme, nosí tričko a punčochy /tepláky

no tak to změň na dupačky a je po problému

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4011
27.1.22 08:04

Nakup bodyna.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.1.22 08:13

@VitaminC to dítě je „ujeté“ na rozepínání všeho takže si i to body mezi nohama rozepne… Prostě kleci na zemi a sahá na ty bruky mezi nohama dokud to nerozepne… Stejný problém máme i s mikinou, jakmile zip nedotahnu až do konce tak je za chvíli bez mikiny, stejně tak overal je po chvíli rozepnuty… Proto jsme přešli na trička… Ale to zase začal dělat to s tou plenou..

• Citovat
  • Nahlásit
67432
27.1.22 08:18
@Anonymní píše:
Zdravim maminky, poslední dobou mám takový menší problém s desetimesicnim synem… Naučil se sundat si sám plenu, rozepne ji i pod oblečením, a říká nenene, když mu dám pants, tak si to rve, dokud nepovolí a já už opravdu nevím, co s ním mám dělat… Máme doma neustále vše pocurane…

Vydrz, prtka, vydrž.. ono ho to jednou přestane bavit.. já mám doma podobného kutila, strašně ho asi baví sledovat, když čůrá.. pac se svlékne, zaleze si a pak slyším jen chichotani :lol: :mrgreen: a je vymalováno :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.1.22 08:24

@stinga
Mojí dceři třeba dupačky vůbec nesedí je hodně hubená a dlouhá, takže když jí to sedí na délku, tak to má zase šíleně široký. :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
67432
27.1.22 08:54
@Anonymní píše:
@VitaminC to dítě je „ujeté“ na rozepínání všeho takže si i to body mezi nohama rozepne… Prostě kleci na zemi a sahá na ty bruky mezi nohama dokud to nerozepne… Stejný problém máme i s mikinou, jakmile zip nedotahnu až do konce tak je za chvíli bez mikiny, stejně tak overal je po chvíli rozepnuty… Proto jsme přešli na trička… Ale to zase začal dělat to s tou plenou..

Můj si sundá tepláky, ponožky, rozepne body a stáhne plinu :mrgreen: :lol: děti jsou šikovné, hlavně tam, kde je to záškodnická činnost :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6836
27.1.22 10:28

No koupila bych takovou tu stribrnou elektrikarskou tejpu a natvrdo prelepila. Je extra pevna a clovek ma problem to bezne sundat, mohlo by to zabrat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15564
27.1.22 14:19

Mně to jeden čas dělal starší syn, když šel spát. Tak jsem mu ji vždycky omotala izolepou. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat