Plenkový servis

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
6
13.1.22 21:38

Plenkovi servis

Určitě většina z Vás slyšela o plenkových servisech. Vyberete si plenky, které Vám vyhovují a pak Vám každý týden přivezou pytel čistých plen a odvezou pytel pokakaných a vyperou je za Vás. Je to eokologická varianta pro holky, kterým se nechce prát látkovky, ale jednorázovky jim nevyhovujou, ať už kvůli opruzeninám nebo kvůli životnímu prostředí. Zajímalo by mě, kdyby něco takovýho bylo u nás, jestli byste to využily?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
35701
13.1.22 21:42
@Adamig píše:
Určitě většina z Vás slyšela o plenkových servisech. Vyberete si plenky, které Vám vyhovují a pak Vám každý týden přivezou pytel čistých plen a odvezou pytel pokakaných a vyperou je za Vás. Je to eokologická varianta pro holky, kterým se nechce prát látkovky, ale jednorázovky jim nevyhovujou, ať už kvůli opruzeninám nebo kvůli životnímu prostředí. Zajímalo by mě, kdyby něco takovýho bylo u nás, jestli byste to využily?

Pri predstave, ze doma tyden skladuju pokadene plenky je mi blivno

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
80447
13.1.22 21:45

@Adamig Ne, pro latkovky jsemse rozhodla zejmena kvuli diteti, takze fakt netouzim po tom, aby mi to nejaka firma prala v buh vi cem a buh vi jak se k tomu chovala. Plus tedy nevidim noc náročného na tom opláchnout plinu sprchou, mrsknout ji do kose, z nej do pracky a z pracky do susicky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
253
13.1.22 22:12

Nevyužila, praní látkovek mi nedělá žádný problém… Z kýble dám do pračky, ususim a zase využívám. Spíše by mě otravovalo hlídat čas odvozu a dovozu plen…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
80447
13.1.22 22:15

@lelulanda Asi tak vyhodou byla kontrola nad tim, co ma ditko na kuzi a moznost prani kdykoliv. Jo, mozna na 3 tydny v roce na táboře bez elektřiny a tekouci vody bych to i vyuzila, to byl opruz prat je v potoce, ale jinak nevidim prinos.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
123
13.1.22 22:15

To je ale hovadina

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.1.22 22:25
@Adamig píše:

Ne, s tím nezačínej podnikat :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
379
13.1.22 22:35

Kromě výše zmíněného, pleny je třeba prát max po 3, ideálně po 2 dnech. Za týden budou dávno plesnivé. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2292
13.1.22 22:35

@Adamig
Jakože nechám týden mokré plenky a od bobku někde v pytli? Tak to bude za ten týden v tom pytli hezký penicilín… :nevim:
A jestli to myslíš jako že v ruce přemáchlé a suché, tak to si už můžu rovnou vyprat sama, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11648
13.1.22 22:36

Fuj, jak se ten týden ty pleny skladují doma? Když pominu ten smrad, tak buď to houno tak zaschne, že to nikdo nikdy nevypere a nebo to bude namočené ve vodě, kde to totálně zatuchne. :poblion:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20496
13.1.22 22:51

Blbost, ty nemáš děti vid :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2292
13.1.22 22:58

@Adamig
Nebudeš ty náhodou fekální troll?

https://www.emimino.cz/…enek-452139/

@admin

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
14.1.22 06:29

@werajsik ne můj první příspěvek je pro práci a o tomhle jsem se dočetl tak jsem se jen zeptal, jestli to někoho urazila tak se omlouvám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
80447
14.1.22 06:46
@Adamig píše:
@werajsik ne můj první příspěvek je pro práci a o tomhle jsem se dočetl tak jsem se jen zeptal, jestli to někoho urazila tak se omlouvám.

No, spis si ho nekde zkopirovala, když ani nejsi schopna napsat nadpis bez chyby…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
37711
14.1.22 08:45

Tyden pokaděné plenky? fakt týden?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu