Látkovky AIO - značka

• Fotoalbum (2)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
5001
23.12.21 17:08

Látkovky AIO - značka

Zdravím! Mám dotaz na uživatelky látkových plenek.

Netušíte někdo, co za značku jsou látkovky, které mají logo s hlemýžděm?

O co jde: používám látkovky, hlavně klasické čtverce, ale i různé jiné systémy, nashromáždilo se mi doma spousta různých typů (mám je různě poděděné nebo nakoupené po pár kusech z bazárků), vyhovuje mi víceméně všechno. Akorát u AIO jsem neměla to štěstí narazit na takové, které by malé seděly. Buď pořád někde odstávaly, nebo naopak škrtily, zkrátka mi přišlo, že jsou na nějak jinak střižené mimino, než to naše. A teď jsme podědili jeden kus AIO, která konečně báječně sedí, tak si říkám, že bych ještě pár kusů pořídila. Ale na plíně není žádná cedulka výrobce - akorát ta nášivka, logo s hlemýžděm. Snažila jsem se googlit, ale neúspěšně. Nemáte někdo tento typ a nepamatujete si, co je to za výrobce?

Díky moc. ;)
(ten, od koho plenku máme, už si to nepamatuje)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5433
23.12.21 17:30

Hlemýždě nevím, ale Tots Bots mají šneka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5001
23.12.21 17:43

@SlečnaDahlia Dík, hlemýžď nebo šnek, to je fuk, ne? :D
Každopádně to bude něco jiného, to logo je jiné. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5433
23.12.21 18:14
@klamonožka píše:
@SlečnaDahlia Dík, hlemýžď nebo šnek, to je fuk, ne? :D
Každopádně to bude něco jiného, to logo je jiné. :think:

Zkus tu plínu vyfotit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28818
23.12.21 18:17

Není to bobanek? Ty mám já, mají v názvu takového růžového šneka místo o, tak možná některé mají jen toho sneka :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
992
23.12.21 19:10

Dej sem foto :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
193
23.12.21 19:27

Měla jsem látkový z aliexpressu a u té jedné firmy byla cedulka s hnědým šnekem se zelenou boudičkou. Název nevím, ale byly super. Používala jsem na dvě děti a oboum pěkně seděli a po 2 letech užívání byly furt jako nové. Ale jestli máš na mysli tyto fakt nevím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5001
23.12.21 22:19
@Kriss Tina píše:
Není to bobanek? Ty mám já, mají v názvu takového růžového šneka místo o, tak možná některé mají jen toho sneka :D

Nene, ty neseděly zrovna úplně nejvíc, bohužel. :kytka:

@Micilin píše:
Dej sem foto :)

Sorry, byla v prádle, už mám i foto. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
992
24.12.21 20:10

Ty jo, tak to nevím, promiň.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5001
30.12.21 09:22

Tak už jsem na to přišla, koho by to zajímalo, je to značka Baba Boo. :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
992
30.12.21 15:02
@klamonožka píše:
Tak už jsem na to přišla, koho by to zajímalo, je to značka Baba Boo. :dance:

Díky moc, a to je nějaká Čína?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5001
1.1.22 22:00
@Micilin píše:
Díky moc, a to je nějaká Čína?

Bohužel jo. :? Asi to s tím nákupem ještě přehodnotím a spíš ještě vyzkouším nějaké další AIO. Stejně co jsem se dívala, tak moc k dostání nejsou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
193
2.1.22 12:04

Nechci vám brát iluze, ale většina těchto plen je z aliexpressu. Když jsem látkový kupovala, koupila jsem 2× Bobánek a 2× identické pleny z aliexpressu. Byly úplně stejné. Pohmatem stejný materiál, stejné obrázky i ve stejném místě ustřižené, no prostě opravdu úplně stejné. Na Čínách našito logo a přesně na stejném místě našito Bobánek. Jako by je tam nakupovali a odpárali logo a našili svoje. Měla jsem celou výbavu z Číny za cca 80Kč /ks ( Bobánek cca 350Kč). Byla jsem velmi spokojená, po dvou dětech jsem je jako nové prodala. Jo a dcera je atopik a nikdy žádný problém spojený s plenou neměla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5001
2.1.22 12:34

@novaa U Bobánku na stránkách píšou "Naše plenky jsou testovány v akreditovaných laboratořích v zahraničí i u nás. " To jinými slovy pro mě znamená, nešijeme to tady, akorát (někdy) testujeme. Takže je to podle mě úplně klasický průběh, firma si to zadala šít v Číně, takže tam pro ni šijou a posílají do Evropy, ale design si okopírovali a na vedlejším šicím stroji si šijou úplně to samé a prodávají si to sami.
Teď jsem se dívala na novorozenecké AIO Bobánek, které mám (dostali jsme je a zrovna ty nám teda vůbec neseděly) a je na nich i napsané, že jsou vyrobeny v Číně. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
992
2.1.22 13:19

@klamonožka Bobánek je Čína, tenkrát jsem psala té majitelce pro potvrzení a je to opravdu tak, napsala mi i v které provincii.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat