Plenky s gumičkou na zádech

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
537
15.11.21 12:17

Plenky s gumičkou na zádech

Ahoj, poradíte mi jednorázové plenky s gumičkou na zádech i ve větších velikostech? Konkrétně teď řeším velikost 3 (dcera má cca 5,5 kg). Mimo Pemprsky, ty nám nevyhovují.

Z toho, co jsem vyzkoušela zatím vím, že ji nemají Dady, Lidl Lupilu, Bobilo (na ty jsem dle recenzí spoléhala, že budou fajn, ale gumička tam bohužel taky chybí). Babylove z DM ji mají, tak ty teď zkouším, ale z nich je dcera taky trochu opruzená, tak hledám dál. Budu ráda za tipy :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1195
15.11.21 12:25

Linteo. Ceske, prijemne slozeni, sezenes v albertu… holka byla vzdy opruzena totalni po vsem, po vsem a hodne. Jedine vyhovujici jsou svetle pampersky a tyto. Tak vyzkousej :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
110
15.11.21 12:36

Huggies ultra comfort. Jak vyrostla, vsechny procuravala a tyto konecne vydrzely! Navic jsou prijemne, i kdyz je plena mokra, tak je tam ten pocit sucha. Nam vyhovovaly nejvic

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
327
15.11.21 15:37

Huggies elite soft. Vyzkoušela jsem se třemi dětmi spoustu plen, ale tyhle vyhovovaly skvěle jak pro novorozence, tak pro lezoucí i chodící dítko.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50
15.11.21 15:49

Za mě Huggies a pak ještě mají pásek vzadu Kolorky co vím a měli i Baby dream z Rossmannu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
537
15.11.21 15:58

Moc dekuji za tipy ;)
Huggiesky elite soft jsem mela jednicky do porodnice a mate pravdu, ze ty byly bezvadne. Jen mi prisly drahe, ale ted vidim, ze pri prebalovani kazdou hodinu tech levnejsich bez zadni gumicky se prodrazi pomalu vic jak kvalitnejsi plinky. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat