Dítě spadlo z 20 centimetrů

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
16.11.21 11:20

Dítě spadlo r

Zdravím maminky… Před půl hodinou se mi stalo, že mi dítě spadlo cca z 20cm… Prevalil se z madrace a spadnul na bok, trošku se biuchnul o zem i hlavou, ma tam malý červený flicek. Brečel jen půl minuty a hračky pak byly zajímavější než řev… Manžel z toho dělá třetí světovou. Prostě jsem se otočila na druhé dítě a ve vteřině byl na zemi. Podle mě se nic nestalo a děti prostě někdy omylem spadnou (a to neříkám z gauče nebo tak, ale byla to menší výška, než z jaké občas spadne, když sedá. Je potřeba to nějak řešit, když je dítě úplně ok?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1471
16.11.21 11:22

Pokud nezvracel, nebyl v bezvědomí a hned plakal, neusíná, tak mu pravděpodobně nic nebude. 20cm není velká výška. Sleduj ho, ale nic mu zřejmě nebude.

Příspěvek upraven 16.11.21 v 11:25

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11364
16.11.21 11:23

Manžel u toho byl taky ne? Mohl hlídat, aby se to nestalo. Jinak jde o houby.Co by jste na tom chtěli řešit :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21740
16.11.21 11:26

Matko neplaš. Není to tvé první dítě, takže tuhle paniku moc nechápu. Děti padají. 20 cm nic není, dítěti se obvykle nic nestane když spadne ze stoje, natož takhle z pár centimetrů. Pokud to není na něco ostrého. Manžel ať se zklidní nebo si dítě střeží sám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.11.21 11:26

8 měsíců… Manžel u toho právě nebyl, někdo zvonil tak šel otevřít, já se otočila abych chytila druhé dítě, aby za ním samo nešlo… No a to první mezitím spadlo…
A upřímně netuším, co na tom chce manžel řešit…

• Citovat
  • Nahlásit
33136
16.11.21 11:27

Matrace byla na zemi? Spadl na něco jiného, než na dlažbu? Je normální (kdyžtak profil Pudloslava, co sedovat)??
Tak neřeste. Už jedno dítě máte, tak musíte vědět, že to se stane ;) Jde o první pád mimina, že? :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21740
16.11.21 11:27
@Anonymní píše:
8 měsíců… Manžel u toho právě nebyl, někdo zvonil tak šel otevřít, já se otočila abych chytila druhé dítě, aby za ním samo nešlo… No a to první mezitím spadlo…
A upřímně netuším, co na tom chce manžel řešit…

A odkud spadlo mimino? Proč netráví bdělý čas na zemi na dece/podložce, odkud nikam spadnout nemůže? Proč starší dítě nemůže jít s tátou otevřít?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11987
16.11.21 11:28

Nepíšeš jak je dítě starý, ale pad z 20cm bych neresila snad ani u novorozence.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11364
16.11.21 11:34
@Anonymní píše:
A upřímně netuším, co na tom chce manžel řešit…

Tak to se časem z toho zblázní, až budou děti větší :) Řekni mu, at se hodí do klidu, že bude hůř :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21740
16.11.21 11:35

A to jako přilítl od dveří a hned potřeboval vědět, proč mimino pláče? Začal vyšilovat, když jsi mu řekla, že se duclo? Není nějakej přehnaně úzklostlivej? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
343
16.11.21 11:39

Však 8 mesační koľkokrát už padajú z nôh, čo je rozhodne viac ako 20cm a netreba kvôli tomu zakaždým lietať na pohotovosť.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1018
16.11.21 11:44

Mi prijde, ze nekteri chlapi to strasne hroti. :roll: „Ze jejich neschopna zenska nepohlidala jejich dite…“ (berte to s rezervou) Taky ze zacatku mi neco podobneho chlap delal, jenze kdyz hlidal on, nekolikrat nezasahnul pri zaskocenem soustu, nekolikrat mu malem male spadlo, a nestalo se tak diky mym reakcim. Takze se zklidnil, pac vypadal neschopne on. Navic si uz zvyknul, ze proste deti padaji a padat budou. :mrgreen: Takze na tvem miste bych nechala hlidat tatinka, at se predvede :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.11.21 11:47

Děláme nový pokojík, tatínek zrovna skládal postel (má dovolenou, jinak s námi moc nebývá je hodně v práci), roubalili jsme matrací a obě děti na ni museli hned lézt… Pak prostě někdo zazvonil manžel tam hned šel, jak privrel dveře tak druhé dítě asi napadlo, že se za ním rozběhne, po cestě jsou schody, kam nesmí sám (ví to), ale jak tátu moc nevidí tak za ním chtěl… Proto jsem ho chytala… A ano tatínek je asi více úzkostlivý jak s nima tolik není. No a jak přišel zpět, tak se ptal, co se stalo, že tak řval… Kolikrát už spadli ale prostě neví o tom.. Teď mě jen děsně vystresoval…
Ale děkuji za uklidnění. :hug:

• Citovat
  • Nahlásit
21740
16.11.21 11:52
@Anonymní píše:
Děláme nový pokojík, tatínek zrovna skládal postel (má dovolenou, jinak s námi moc nebývá je hodně v práci), roubalili jsme matrací a obě děti na ni museli hned lézt… Pak prostě někdo zazvonil manžel tam hned šel, jak privrel dveře tak druhé dítě asi napadlo, že se za ním rozběhne, po cestě jsou schody, kam nesmí sám (ví to), ale jak tátu moc nevidí tak za ním chtěl… Proto jsem ho chytala… A ano tatínek je asi více úzkostlivý jak s nima tolik není. No a jak přišel zpět, tak se ptal, co se stalo, že tak řval… Kolikrát už spadli ale prostě neví o tom.. Teď mě jen děsně vystresoval…
Ale děkuji za uklidnění. :hug:
:P Dávej mu děti častěji na hlídání, klidně hodinku dvě denně po práci mu je svěř zatímco třeba vaříš nebo si zajdi vyvětrat ven hlavu. Brzy ho to přejde, neboj :mrgreen:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1018
16.11.21 11:53
@Anonymní píše:
Ale děkuji za uklidnění. :hug:

Tak to uplny soucit. :hug: To mame podobne. Navic chlap hodne chrani sve deti, takze kazdy skrabanecek se vyptava a hned mluvi o detech jako o chudaccich. :mrgreen: Ale nastesti to prestal hrotit, jen vzdycky k tomu ma pripominky. :mrgreen: Uz to beru s rezervou. Jinak to nevadi, ze moc s Vama neni, prave proto, at si uzije deti a hlavne at se predvede. Jake ma reflexy. :mrgreen: U nas toto opravdu pomohlo, kdy si sam chlap overil, ze to neni jen ma neschopnost. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat