Dívčí pokojíček

1301
19.3.21 14:30

Divci pokojicek

Ahoj, chtela bych dcerce k desatym narozeninam udelat novy pokojicek. Samozrejme za rozumnou cenu, mate nekdo zkusenost s porizenim pokojicku a doporucenim odkud? Predstavuji si set postel, stul, skrin popripade nejaka komoda.Diky za inspirace.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2319
19.3.21 14:36

Co treba Orfa? Objednala jsem tam teď skříň malýmu do pokoje a spolu sní poslali i katalog, mají moc hezké věci

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2319
19.3.21 14:39

Pro malou slečnu by se mi od nich nejvíc líbila kolekce Rubio, Namek nebo Indiana, (indiana pokud nevadí tmavší)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1301
19.3.21 14:42

@Semtex podivam se, dekuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3175
19.3.21 14:50

Asi bych se dcery zeptala, jak si to představuje a pak podle toho hledala na internetu a konzultovala to s ní. Můžeš použít vyhledávače jako Biano nebo Favi, nebo googlit a jít přímo do konkrétních obchodů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11779
19.3.21 15:25

Mame masiv z Gazel nabytek, nemam rada lamino, moc nevydrzi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4021
19.3.21 15:32

Syn má sestavu Nano (stačí zadat do vyhledávače), postel od Čilka, k té sestavě nebyla postel 120 cm šířka. Čilek má hezké studentské sestavy (přijdou mi kvalitní), akorát skříně jsou dražší a pro holky je to na mě moc načančane, ale třeba by se dcerce líbilo. Akorát na grafitové desce u psacího stolu z té sestavy Nano jde vidět každá smouha. Dcera má sestavu nábytku z Mobelixu. Šedou. Také spokojenost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1301
19.3.21 15:40
@Amelie30 píše:
Syn má sestavu Nano (stačí zadat do vyhledávače), postel od Čilka, k té sestavě nebyla postel 120 cm šířka. Čilek má hezké studentské sestavy (přijdou mi kvalitní), akorát skříně jsou dražší a pro holky je to na mě moc načančane, ale třeba by se dcerce líbilo. Akorát na grafitové desce u psacího stolu z té sestavy Nano jde vidět každá smouha. Dcera má sestavu nábytku z Mobelixu. Šedou. Také spokojenost.

Super, dekuji. Prave me zajimala zkusenost z Mobelixu. Projedu to vse.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4021
19.3.21 18:41

@Zuzkka poslala jsem SZ. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu