Cena domu 4kk?

Anonymní
17.3.21 08:28

Cena domu 4kk?

Zdravím, máte někdo dům 4kk, 4+1? Nakolik Vás prosím vyšel? Jak máte vysokou splátku? Z čeho stavbu máte? Dřevostavba, cihlový, montovaný? Čistě bez pozemku. Prosím nepište mi že je to strašně individuální, to já vím, jen mě zajímá tak nějak přibližně jak se stavby teď pohybují. Nejedná se mi přímo o Prahu, ale prdelakov - malá vesnička v horách. Klidně anonymně, Děkuji :kytka:
(((Aktuálně máme velký dům, zvažujeme prodej, a stavbu nového.)))

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
17.3.21 09:06

U nás - prdelákov cca 40km od Prahy. Téměř vše dělal manžel, případně širší rodina a přátelé (jsou z oboru), tzn. hrozně moc ušetřeno za řemeslníky. Dům je 4+kk (přízemí pracovna a velký obývák + kk, koupelna, wc, technická místnost, zádveří a hala, nahoře dvě velké ložnice (my a dětský pokoj), koupelna s wc, má to velkou garáž. (někdy si děláme srandu, že auta mají větší luxus než my). Je to pasivní dům, dřevostavba, s chytrými systémy (i programování dělal manžel). Náklady na žití nízké, náklady na celou stavbu bez pozemku a interiéru cca 4,5mil. Kdyby to měli dělat řemeslníci, bylo by to tak 7mil a práce víc odfláknutá. Miluji svého muže :lol: :srdce:
Prosím anonym - info o soukromí

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
17.3.21 09:06

Mám 4+kk, 2 koupelny, 2 WC, zahrada 5 arů, 2 dvorky, zděná kůlna na dvorku, zděná komora 2×2m, přízemní, možnost půdní vestavby, samostatně stojící, na kraji obce. 7 km od Brna. 6 let po rekonstrukci, vlastní studna, škola i školka v místě, asi 3 minuty chůze. Momentálně mi za dům nabízejí 7 mil.
Pomohlo?
Mys. ím, že ne, protože tohle je opravdu velmi individuální.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
17.3.21 09:19

Montovaný na klíč, 5kk s technickou místností, komorou, šatnou a pochozí půdou. 148m2. Za 4,3mil. + 300tis za více práce.
Na vesnici.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
17.3.21 09:25

Jj a máme 20 let záruku.

• Citovat
  • Nahlásit
12159
17.3.21 09:29

Ono zalezi na velikosti 4+kk je fakt nic nerikajici

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.3.21 09:41

130m2, 4+1. Před 10 lety, z 80% vše sami, jsme v tom cca 2.5mil.
Nyní mám nabídku prodeje za 6m.
Jinak 12km od velkého měst.
Hypo už jen 9 let, necelých 6tis.

• Citovat
  • Nahlásit
326
17.3.21 09:43

V roce 2015 jsme si brali 1.8 mil + 2 miliony dali ze svého za roky. Spaltka kolem 7 tisíc, za dva roky se bude zvyšovat. Bydlení dům z roku 1920, opuka a cihla. Kromě oken a střechy nezbylo nic. Pozemek 1000 m, 50 km od Prahy. Vesnička.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat