Reklama

"Divná" menstruace/krvácení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

fuzska_
Nováček 1 příspěvek 23.07.18 22:55
"Divná" menstruace/krvácení

Ahoj holky, potřebovala bych radu. Poslední dobou (cca 2 cykly) mě trochu zlobí menstruace. Dřív mě první den menstruace vždycky bolelo břicho (nijak silně, ale cítit to bylo), před cca půl rokem to přestalo, což jsem brala jako pozitivum. Ovšem poslední dvě menstruace probíhaly tak nějak divně. Krvácela jsem míň než obvykle a po skočení mých klasických 6 dní jsem cca dalších 6 dní špinila a občas i trochu krvácela. A poslední menstruace byla také dost slabá, opět se špiněním a slabým krvácením. Ale ted´ to krvácení vypadá spíš jako bych byla odřená nebo něco takového. Krev je čirá, občas do růžova a když si dám tampon (kvůli koupání v bazénu), tak je lehce ušpiněný jenom konec (u šňůrky) a špička tamponu je prakticky čistá. Nevíte, co by to mohlo být?? Popřípadě, nemáte s tím některá zkušenost??

Reklama

Reakce:

Nikolka01
Kecalka 114 příspěvků 1 inzerát 23.07.18 23:50

Tak může to být prakticky cokoli.. hormonální nerovnováha třeba.. nevydařila jsi antikoncepci? Nebo nebereš nějaké léky? Asi nejlíp pořadí doktor no

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozvodová bitva: Soud rozhoduje o výživném pro Paroubkovou, kolik chce?

U městského soudu v Praze dnes pokračuje rozvodová sága manželů Paroubkových.... číst dále >

Čech zemřel v Kolumbii za zvláštních okolností. „Někdo ho otrávil,“ říká rodina!

Jen za pár hodin se měl pětatřicetiletý Michal vrátit za rodinou, místo toho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama