"Divná" menstruace/krvácení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
fuzska_
Nováček 1 příspěvek 23.07.18 22:55
"Divná" menstruace/krvácení

Ahoj holky, potřebovala bych radu. Poslední dobou (cca 2 cykly) mě trochu zlobí menstruace. Dřív mě první den menstruace vždycky bolelo břicho (nijak silně, ale cítit to bylo), před cca půl rokem to přestalo, což jsem brala jako pozitivum. Ovšem poslední dvě menstruace probíhaly tak nějak divně. Krvácela jsem míň než obvykle a po skočení mých klasických 6 dní jsem cca dalších 6 dní špinila a občas i trochu krvácela. A poslední menstruace byla také dost slabá, opět se špiněním a slabým krvácením. Ale ted´ to krvácení vypadá spíš jako bych byla odřená nebo něco takového. Krev je čirá, občas do růžova a když si dám tampon (kvůli koupání v bazénu), tak je lehce ušpiněný jenom konec (u šňůrky) a špička tamponu je prakticky čistá. Nevíte, co by to mohlo být?? Popřípadě, nemáte s tím některá zkušenost??

Reakce:
Nikolka01
Kecalka 114 příspěvků 1 inzerát 23.07.18 23:50

Tak může to být prakticky cokoli.. hormonální nerovnováha třeba.. nevydařila jsi antikoncepci? Nebo nebereš nějaké léky? Asi nejlíp pořadí doktor no

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Zpověď vdovy po Brabcovi Šárky Rezkové: Deprese a myšlenky na smrt

Zpěvačka Šárka Rezková (49), která se proslavila hitem Borůvková, si v životě... číst dále >

Na mě útočil taky! Ozvala se pumpařka, na kterou měl David Š. mířit pistolí

Je podezřelý z vraždy pumpařky Jany (†58), on sám ale tvrdí, že nejenže... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >