Divná stolice u 6týdenního mimi

151
13.8.15 11:02

divná stolice u 6týdenního mimi

Maminky, tohle měl teď malý v plínce.. co to je??? :O to asi není normální.. nevím jak moc mám plašit a nějak to řešit? doktorka má dovolenou :/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

22313
13.8.15 11:07

To budou nějaký červíci, vyrazila bych na pohotovost nebo k jiné doktorce. Musí mít psaný nějaký zástup.
https://www.google.cz/search?…

Příspěvek upraven 13.08.15 v 11:15

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8968
13.8.15 11:12
@han93 píše:
Maminky, tohle měl teď malý v plínce.. co to je??? :O to asi není normální.. nevím jak moc mám plašit a nějak to řešit? doktorka má dovolenou :/

To vypadá divně, nejsou to nějací paraziti? Vzala bych tu plenku někam k jiné dr. Nevyhazuj jí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21
13.8.15 13:09

Kde by mimčo přišlo k červíkům? podle mě to bude tuhá stolička…asi dostává málo mlíka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.8.15 15:50

Mě to taky přijde jak nějací hlísti, ale kojené mimčo nevím kde by k tomu přišlo, snad při kojení jsi nejedla tatarák nebo nějaké nedostatečně upravené maso či vejce…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
151
13.8.15 20:38

Holky díky za reakce, nakonec jsme byli u zastupující mudry a prý to jsou jen hleny, poradila nám ať dáváme laktobacily a snad se to zlepší :) taky nevím kde by k nějakým parazitům mohlo kojené miminko přijít, ale přesto mě to v první chvíli vyděsilo, bo to vypadalo fakt divně.. ale jsem moc ráda, že nic tak strašného to není :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.8.15 20:45

@han93 opatrne na hleny u nas take byli..pak s krvi coz alergie na bilkovinu kravskeho mleka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
151
13.8.15 20:48

@VerousekVracov uh jeste takhle.. no ja jsem se dr ptala jestli to ma z neceho co jim ja a na to mi ani neodpovedela vlastne… myslite ze bych mela radsi zkusit vysadit mlecne veci?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.8.15 21:11

@han93 ja nevim, zkus projet diskuze je tu toho mraky, u nas byl hlen dr rikala to kojene deti mivaji ale je to prvni priznak..pak byl krvavy hlen a dr zase ze to kojene mivaji tak jsem vysadila upravilo se nasadila zase krev. Muze to byt ale treba i na vejce, soju. Pokud bude hlen i nadale, zkusila bych vysadit mlecne vyr vejce soju psenici a az se to ustali tak zkouset. Ja jsem tak drzela mesic pak zkusila soju pak psenici pak vejce pak zakysane mlecne to bylo ok a ted obyc mleko a uz je problem…nevim zda pak kuzu dat nutrilon dr to neresi… ale. nechci te nejak stresovat ''''!!! Muze to byt i ted z tech veder!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
151
14.8.15 07:20

@VerousekVracov jo to pak rikala i dr, ze to muze byt i tema vedrama.. no budu mu davat ty laktobacily a budu to hlidat a uvidime.. jestli se to nebude zlepsovat tak si zacnu nejak upravovat jidelnicek.. (vubec si ale nedokazu predstavit co pak budu jist, bo k pecivu nic jineho nez mlecne vyrobky nejim o. O toz ale nejak to vymyslim, co bych pro nej neudelala ze:) ).. jo jinak s tim UM - mam pocit ze jsou i nejake specialni pro miminka ktere jsou prave alergicke na kravske mleko.. ;) ale presneji nevim, zatim kojim, tak to neresim

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama