Divné těhotenské testy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
ZoePrime
Povídálka 39 příspěvků 11.07.18 09:25
Divné těhotenské testy

Ahoj holky, mam dva testy. 3 den zpozdene MS a vychazeji uplne divne. V prvni polovine kde ma byt testovaci carka vzdy zustanou ruzove. A za tou potvrzovaci uz je jen bily. Jako kdyby regoval cely prouzek. A je to test sluníčko. Mate s tim nekdo zkusenost? :think:

Reakce:
Kriss Tina
Echt Kelišová 7624 příspěvků 11.07.18 09:29

Mě tak reaguje každý test, když ho namočím, nad ten kontrolní proužek už to neruzovi… Pak když zaschne tak se ta růžová buď sjede do druhé carky nebo test zbělá, ale s tím konkrétním testem zkušenost nemám, můžeš vyzkoušet ještě jinou značku.

ZoePrime
Povídálka 39 příspěvků 11.07.18 09:31

@Kriss Tina
No asi budu muset, nevim jestli to co mam jsou tehu priznaky nebo je to ke zpozdeni ms :D uz jsem z toho jelen. Me to vymizi a zustane carka ruzova pod tim papirkem kde je ta vaticka. Vychazeji mi takhle uz po 3.

anonymnianonym
Ukecaná baba ;) 1926 příspěvků 11.07.18 09:36

@ZoePrime hod fotku testů ;)

Dojcanis
Závislačka 3675 příspěvků 11.07.18 09:38
@ZoePrime píše:
Ahoj holky, mam dva testy. 3 den zpozdene MS a vychazeji uplne divne. V prvni polovine kde ma byt testovaci carka vzdy zustanou ruzove. A za tou potvrzovaci uz je jen bily. Jako kdyby regoval cely prouzek. A je to test sluníčko. Mate s tim nekdo zkusenost? :think:

Tak tenhle sem si delala vcera.Uplne jak pises.Po zaschnuti to zmizelo.(tak za 15min) ale hned po namoceni se mi tam ukazali dve čárky..po zaschnuti lehce viditelnej duch,a vecer sem dostala krámy.Takže …nikdy víc

ZoePrime
Povídálka 39 příspěvků 11.07.18 10:22

Tak jsem koupila drazsi a taky cervena, ale // tam proste nejsou je tam jen /.
Tak asi nic. :think:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozešli se v autě! Plekanec tlačil, aby to zveřejnili. Otec Vondráčkové o detailech rozchodu

Informace o rozchodu Tomáše Plekance a Lucie Vondráčkové přišla loni v srpnu... číst dále >

Když jsme jí sáhli na kufr, strachy zbledla. Zásadní svědectví v kauze heroinové Terezy?

Svědectví, které jí zlomí vaz? V kauze Češky Terezy obviněné z pašování... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >