Reklama

Divné těhotenské testy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ZoePrime
Povídálka 39 příspěvků 11.07.18 09:25
Divné těhotenské testy

Ahoj holky, mam dva testy. 3 den zpozdene MS a vychazeji uplne divne. V prvni polovine kde ma byt testovaci carka vzdy zustanou ruzove. A za tou potvrzovaci uz je jen bily. Jako kdyby regoval cely prouzek. A je to test sluníčko. Mate s tim nekdo zkusenost? :think:

Reklama

Reakce:

Kriss Tina
Závislačka 4734 příspěvků 11.07.18 09:29

Mě tak reaguje každý test, když ho namočím, nad ten kontrolní proužek už to neruzovi… Pak když zaschne tak se ta růžová buď sjede do druhé carky nebo test zbělá, ale s tím konkrétním testem zkušenost nemám, můžeš vyzkoušet ještě jinou značku.

ZoePrime
Povídálka 39 příspěvků 11.07.18 09:31

@Kriss Tina
No asi budu muset, nevim jestli to co mam jsou tehu priznaky nebo je to ke zpozdeni ms :D uz jsem z toho jelen. Me to vymizi a zustane carka ruzova pod tim papirkem kde je ta vaticka. Vychazeji mi takhle uz po 3.

anonymnianonym
Ukecaná baba ;) 1105 příspěvků 11.07.18 09:36

@ZoePrime hod fotku testů ;)

Dojcanis
Závislačka 3660 příspěvků 11.07.18 09:38
@ZoePrime píše:
Ahoj holky, mam dva testy. 3 den zpozdene MS a vychazeji uplne divne. V prvni polovine kde ma byt testovaci carka vzdy zustanou ruzove. A za tou potvrzovaci uz je jen bily. Jako kdyby regoval cely prouzek. A je to test sluníčko. Mate s tim nekdo zkusenost? :think:

Tak tenhle sem si delala vcera.Uplne jak pises.Po zaschnuti to zmizelo.(tak za 15min) ale hned po namoceni se mi tam ukazali dve čárky..po zaschnuti lehce viditelnej duch,a vecer sem dostala krámy.Takže …nikdy víc

ZoePrime
Povídálka 39 příspěvků 11.07.18 10:22

Tak jsem koupila drazsi a taky cervena, ale // tam proste nejsou je tam jen /.
Tak asi nic. :think:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Jako malý kluk! Brečícího Ronalda utěšoval Nedvěd, kterého málem vyšoupl z Juventusu

Dostal červenou, kterou dostat neměl. Takový už fotbal, ve většině světa... číst dále >

Proč Leoš Mareš patří na Instagram a ne do televize? Už je někde jinde

Sentiment, vděk a nostalgie, touha být vidět, nebo dětská fascinace... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Reklama