Divný výtok 2. den po styku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.06.19 16:47
Divný vytok 2. den po styku

Omlouvám se za anonym.
Ahoj, v patek jsem měla po velmi dlouhé době pohl. styk. Měli jsme kondom, jenže ten nám v průběhu sklouzl a partner ho ze mě musel vylovit. Jsem nyní skoro 15 měsíců po porodu. Sex trval asi hodinu a půl a jizva po nastrihu mě pak bolela, ještě teď trochu poboliva. Měla jsem na kalhotkách pak kapku krve.
Ale co je mi divné, včera nic a dnes se mi dostavil divný výtok, který zapáchá velmi kysele a je nažloutlý. Je to cítit i přes oblečení :roll: :oops: :zed:.
Napadlo mě, jestli to nemůže být zpusobene třeba mehanickym poskozenim té jizvy? Ze se třeba premnozily nějaké bakterie :roll:? Nebo se mam spis bát nějaké infekce? Přece jen když kondom zklouzl…nevim.
K doktorovi samozrejmě zajdu, pokud to nepoleví, jen mě zajímá, jestli se s tím třeba někdo setkal.
Díky.

Reakce:
P4ja
Extra třída :D 10152 příspěvků 23.06.19 18:19

A nezůstal ti v těle kousek kondomu??

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.06.19 19:07

@P4ja
Tak to mě popravě vůbec nenapadlo 8o A teda popravdě nevím, jak to zjistit, to by musel být asi hodně malý kousek, protože na konci ho partner měl a nic nerikal. Je teda pravda, že byla tma :think:

P4ja
Extra třída :D 10152 příspěvků 23.06.19 19:26
@Anonymní píše:
@P4ja
Tak to mě popravě vůbec nenapadlo 8o A teda popravdě nevím, jak to zjistit, to by musel být asi hodně malý kousek, protože na konci ho partner měl a nic nerikal. Je teda pravda, že byla tma :think:

Teď už nijak a popravdě bylo by to první, co bych zkoumala, jestli je celý.

Váš příspěvek
Reklama