Divný výtok

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anička032
Nováček 2 příspěvky 30.05.19 00:05
Divný výtok

Ahoj je mi 19… Dlouho mě trápí výtok ani už nevím jak dlouho možná od 13 - 14… asi tak okolo první menstruace, je průhledný nebo bílí s hrudětmi nebo obojí, dřív jsem to neřešíla, ale teď jsem rok po prvním pohlavním styku bez ochrany, ale žádné obtíže jsem poté neměla. Dřív jsem jedla moc sladké, prejídala a nekdy i zanedbala i hygienu, v tu dobu byl vytok nejhorší boleli mě častěji vaječníky, teď jsem přestala, sice ho mám stále ale jen třeba týden po menstruaci a i před pár dní ale nějakou určitou dobu zmizí, někdy jse ozve i mírná bolest. :( nevím co to je, mam v plánu doktora, ale první bych chtěla slyšet názor… je to lehčí napsat než někomu říkat. Děkuji za názor

Reakce:
Verun83
Echt Kelišová 9951 příspěvků 30.05.19 04:52

Bily s hrudkami? Jako takovy jak tvaroh? To byvaji kvasinky. Pruhledny hlenovity je v dobe ovulace, zbytek cyklu byva takovy mlecny.
Vytok nema zapachat.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.05.19 04:56

Ahoj sem v 7 týdnu těhotenství dnes ráno sem začala silně krvácet až tak že sem měla krvavou postel co by to mohlo byt děkuji

Evkad
Kecalka 191 příspěvků 30.05.19 05:00
@Anonymní píše:
Ahoj sem v 7 týdnu těhotenství dnes ráno sem začala silně krvácet až tak že sem měla krvavou postel co by to mohlo byt děkuji

Nejlépe ihned k lékaři.

Sl.Kockova
Kecalka 345 příspěvků 30.05.19 07:57
@Anonymní píše:
Ahoj sem v 7 týdnu těhotenství dnes ráno sem začala silně krvácet až tak že sem měla krvavou postel co by to mohlo byt děkuji

Asi jak napadlo i tebe, mohl by to byt potrat nebo třeba hematom, bože…

Tazvesnice
Zasloužilá kecalka 738 příspěvků 30.05.19 08:13
@Anonymní píše:

To myslis vazne, ze se vzbudis, mas pod sebou krev a ptas se na internetu, co by to mohlo byt? 8o

Tazvesnice
Zasloužilá kecalka 738 příspěvků 30.05.19 08:16

Zakladatelko, pravdepodobne mas nejaky dlouhodoby zanet, urcite zajdi k doktorce, neco Ti na to napise, ale chtelo by pak dodrzovat hygienu, to je proste zaklad :zed: i kdyz je pravda, ze znam spoustu mladych slecen, ktere na hygienu kaslou a pak se divi :roll: a doporucuji jeste se naucit o svych problemech mluvit s doktorem, ptze nikdo jiny Te nevysetri a nikdo jiny Ti nemuze stanovit diagnozu a spravne Te lecit :nevim:

Anička032
Nováček 2 příspěvky 30.05.19 13:00

@Verun83 ale vadí mi to mam to už dlouho ale zlepšilo se to dřív jsem se hla a bylo to. Změnila jsem jídelníček a je přada ze to pomohlo.. Děkuji takže by to nemuselo být nic závažného?

Váš příspěvek
Reklama