Nepříjemné úniky vzduchu z vaginy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.05.19 22:45
Nepříjemné úniky vzduchu z vaginy

Ahoj, mám problémy s častým únikem vzduchu s vaginy. Prosím, co se s tím dá dělat? Je to velmi nepříjemné a obtěžující, jsem z toho zoufalá. Neděje se to při sexu, ale třeba když se předkloním, jdu z podřepu, vstávám ze židle. Byla jsem s tím i na gynekol. operaci, ale nezabralo to. Prosím, poraďte, co s tím :nevim: :nevim: :nevim:.
Děkuji.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Klopotkova
Extra třída :D 11626 příspěvků 27.05.19 22:57
prcek.leni
Povídálka 23 příspěvků 27.05.19 22:57

A posilujes panevni dno?

mrav
Nadpozemská drbna 28916 příspěvků 27.05.19 23:05
@Klopotkova píše:
@mrav, @Doctus

A co my s tím? :think: :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.05.19 23:08

@prcek.leni Samozřejmě, ale míjí se to účinkem…

Uživatel je onlinestinga
Kelišová 7143 příspěvků 27.05.19 23:14

Příspěvek patřil do jiné diskuse, tuhle jsem ani neotvírala, tak nevím, jak se to sem dostalo, já psala do Skoro úplně bez peněz :mrgreen:

Příspěvek upraven 27.05.19 v 23:27

Bandii
Ukecaná baba ;) 1385 příspěvků 27.05.19 23:16
@stinga píše:
Tak s tím bazárkem - já nevím, nic moc finančně závratného bych neočekávala, já sama přestávám po posledním zdražení ČP nakupovat i prodávat, bazárky budu objíždět v blízkosti bydliště a kupovat, prodávat pouze přes místní skupinu fb
při cenách poštovného přestává mít smysl prodávat a kupovat levné věci, to si raději koupím nové
? :think: :mrgreen:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.05.19 23:17
@stinga píše:
Tak s tím bazárkem - já nevím, nic moc finančně závratného bych neočekávala, já sama přestávám po posledním zdražení ČP nakupovat i prodávat, bazárky budu objíždět v blízkosti bydliště a kupovat, prodávat pouze přes místní skupinu fb
při cenách poštovného přestává mít smysl prodávat a kupovat levné věci, to si raději koupím nové

@stinga
:lol: :lol: :lol: Asi sis spletla diskusi…

Mauv
Povídálka 29 příspěvků 27.05.19 23:22

Nepomohl by menstruacni kalisek? Kdyz mas tampon, deje se to?

Uživatel je onlinestinga
Kelišová 7143 příspěvků 27.05.19 23:28
@Anonymní píše:
@stinga :lol: :lol: :lol: Asi sis spletla diskusi…

jo už to vidím, nechápu, tuhle jsem ani neměla otevřenou, a psala jsem do diskuse o finančních problémech :roll:

prcek.leni
Povídálka 23 příspěvků 27.05.19 23:29
@Anonymní píše:
@prcek.leni Samozřejmě, ale míjí se to účinkem…

Tak to je mi lito, ale vic neporadim.
Zas na druhou stranu, kdyz jsi s timhle byla na operaci, tak neudelali neco spatne, kdyz se to porad deje? Nebo jak dlouho to po te operaci je?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.05.19 23:33
@prcek.leni píše:
Tak to je mi lito, ale vic neporadim.
Zas na druhou stranu, kdyz jsi s timhle byla na operaci, tak neudelali neco spatne, kdyz se to porad deje? Nebo jak dlouho to po te operaci je?

@prcek.leni Je to cca 8 týdnů po operaci, šla jsem na ni hlavně kvůli tomu problému s únikem vzduchu, je to prostě společensky nepřijatelné, bojím se už i sedat a vstávat, kde je více lidí ve společnosti. Nedá se to ovládat. Nevím, zdali by pomohlo, aby mne zašili úplně, aby se dovnitř žádný vzduch nedostal. Prý to tak některým dělají.
Děkuji moc.

prcek.leni
Povídálka 23 příspěvků 27.05.19 23:39
@Anonymní píše:
@prcek.leni Je to cca 8 týdnů po operaci, šla jsem na ni hlavně kvůli tomu problému s únikem vzduchu, je to prostě společensky nepřijatelné, bojím se už i sedat a vstávat, kde je více lidí ve společnosti. Nedá se to ovládat. Nevím, zdali by pomohlo, aby mne zašili úplně, aby se dovnitř žádný vzduch nedostal. Prý to tak některým dělají.
Děkuji moc.

A neni tedy mozne, ze se to jeste srovnava a teprve po case to prestane? Precejen dva mesice po operaci neni jeste tak dlouho… Kazdopadne bych se u Dr. zminila, ze se to stale deje…

prcek.leni
Povídálka 23 příspěvků 27.05.19 23:40
@Anonymní píše:
@prcek.leni Nevím, zdali by pomohlo, aby mne zašili úplně, aby se dovnitř žádný vzduch nedostal. Prý to tak některým dělají.
Děkuji moc.

A propo, neumim si predstavit, ze to tam mam zasite uplne 8o

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 2112 příspěvků 28.05.19 07:23
@prcek.leni píše:
A propo, neumim si predstavit, ze to tam mam zasite uplne 8o

Vždyť je to blbost :lol: Nesmíš na všechno skočit.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama