Tampóny ve vodě bez protečení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymka04
Povídálka 28 příspěvků 26.05.19 13:48
tampony ve vodě bez protečení

Ahoj prosim o radu nemáte nějaké zkušenosti s tampony do vody. potřebovala bych poradit nějakou značku která nepropusti vodu z bazénu dovnitr. bohužel se bojím ze při koupání s normálním tamponem se nasakne tampon vodou a také ze muže z plavek vykouknout snurka ven. nebo nějaký jiný způsob jak se koupat s ms? prosim o rady a předem dekuji :hug:

Reakce:
lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 23335 příspěvků 26.05.19 13:55

@Anonymka04 loni a předloni jsem přežila dovolenou u moře na OB, letos bych tedy menses mít neměla(jupí) ale řešila bych už kalíškem, se kterým se seznamuju. Kam se hrabou tampony.

claarca
Kecalka 363 příspěvků 26.05.19 14:01

Loni jsem pulku dovolene travila s kaliskem a super

Uživatel je onlineLAlezane
Ukecaná baba ;) 1123 příspěvků 26.05.19 14:24

Tak to, jestli tampon nasákne vodou zvenku, není otázka tamponu, ale tvojí anatomie :nevim: Já chodím s tampony vesele plavat 15 let a nenasákl mi vodou zvenku nikdy… naštěstí, ke kalíškům nechovám přízeň :D Ale jinak to může být dobrý řešení :palec:
Voděodolný tampon nejde z principu, to by pak nenasákl ani krev, přece. ;)

korneli
Kecalka 107 příspěvků 26.05.19 14:32

Používala jsem kotex nebo ob a nikdy vodu z bazénu nenasakl :think: ale trpěla jsem na záněty, tak jsem musela s tampony bohužel přestat a koupat se, jen když to zrovna nemám.

janka23
Ukecaná baba ;) 2209 příspěvků 26.05.19 14:35

Jednu dovolenou u more jsem stravila s OB tampony. A uuuplne v pohode to bylo :)

hospodki
Ukecaná baba ;) 1123 příspěvků 26.05.19 15:30

Existují jedny, co se kupují v lékárně. Protecta se myslím jmenuji. Jsou napuštěné čímsi, co odpuzuje vodu a nenasaknou. Používala jsem v těhotenství na bazén.

P4ja
Echt Kelišová 9420 příspěvků 26.05.19 15:43

Od té doby, co používám kalíšek, omezení při MS neřeším. Ale není to pro všechny.

Lenka_Hal
Echt Kelišová 9023 příspěvků 26.05.19 16:36
@LAlezane píše:
Tak to, jestli tampon nasákne vodou zvenku, není otázka tamponu, ale tvojí anatomie :nevim: Já chodím s tampony vesele plavat 15 let a nenasákl mi vodou zvenku nikdy… naštěstí, ke kalíškům nechovám přízeň :D Ale jinak to může být dobrý řešení :palec:
Voděodolný tampon nejde z principu, to by pak nenasákl ani krev, přece. ;)

Asi tak.
A uz jsem si rikala, ze jsem nejaka divna, plavat s ms chodim bezne a nikdy zadne nasaknuti. Limitovana jsem pouze tim, ze za tak dve hodky me z tamponu zacne bolet bricho. Neumim si predstavit co by delal kalisek.

P4ja
Echt Kelišová 9420 příspěvků 26.05.19 17:30

@Lenka_Hal ono kalíšek se nezavádí tak hluboko, tak i v tom může být rozdíl. :nevim: já třeba zase nesnáším tampony a s kalíškem jsem v pohodě.

Váš příspěvek
Reklama