Léčba po konizaci čípku

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.05.19 12:29
Léčba po konizaci

Ahoj holky, tak už jsem po konizaci, ale mám dotaz. Bylo mi doporučeno koupit si v lékárně nějaké tablety na podporu zotavení stojí okolo 1000,–. Já jsem samozřejmě zapomněla jak se jmenují ale vím že začínají na V. Holky poraďte, co jste měli vy? :zed:

Reakce:
Zesta
Zasloužilá kecalka 641 příspěvků 23.05.19 12:32

Není to Wobenzym? Já konizaci zvládlě úplně v pohodě i bez něho :palec: stačilo dodržovat klid a opravdu hodně odpočívat.

7.straka
Zasloužilá kecalka 869 příspěvků 23.05.19 12:52

Wobenzym s hojením pomáhá, ale podle mého udělá stejnou službu Arnika a čípky, které pomáhají hojení zevnitř, používají se i třeba po porodu. Cicatridina nebo tak nějak.

Payus
Zasloužilá kecalka 899 příspěvků 23.05.19 12:53
@Anonymní píše:
Ahoj holky, tak už jsem po konizaci, ale mám dotaz. Bylo mi doporučeno koupit si v lékárně nějaké tablety na podporu zotavení stojí okolo 1000,–. Já jsem samozřejmě zapomněla jak se jmenují ale vím že začínají na V. Holky poraďte, co jste měli vy? :zed:

Ja taky nic nebrala. Dodrzela jsem klid a odpocinek. Byla jsem 14 dni doma. Vse v pohode, uz nechodim ani na kontroly do CGOP.

kacoun6
Kecalka 147 příspěvků 23.05.19 13:12

Ahojki, já taky nebrala nic krom hojivých čípků, co jsem dostala přímo od doktora :palec: zbytečně bych neutrácela :think:

kacoun6
Kecalka 147 příspěvků 23.05.19 13:28

Tyhle čípky to byly :palec:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.05.19 22:49

Mne Dr. v nemocnici doporucoval cipky CICATRIDINA

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.05.19 08:33

Super holky, díky je to Wobenzym. Ještě bych měla dotaz, jsem 3. den po té konizaci a začala jsem docela dost krvácet, předtím sem jen špinila, a já nevím jestli plašit rychle do nemocnice nebo jestli je to z toho že jsem přestala brát antikoncepci (v úterý byla poslední tableta) jen potu dobu šestinedělí. A ještě mě zajímá jestli bych mohla místo vložky alespoň menstruační kalíšek? Díky

Zesta
Zasloužilá kecalka 641 příspěvků 25.05.19 08:40
@Anonymní píše:
Super holky, díky je to Wobenzym. Ještě bych měla dotaz, jsem 3. den po té konizaci a začala jsem docela dost krvácet, předtím sem jen špinila, a já nevím jestli plašit rychle do nemocnice nebo jestli je to z toho že jsem přestala brát antikoncepci (v úterý byla poslední tableta) jen potu dobu šestinedělí. A ještě mě zajímá jestli bych mohla místo vložky alespoň menstruační kalíšek? Díky

Co si pamatuju, tak mně tehdy říkali, že hlavně nezavádět tampon - s kalíškem nemám zkušenost, ale radši bych dovnitř nic nedávala, přeci jenom je tam otevřená ranka a tudíž vysoké riziko infekce. Krvácení si asi musíš vyhodnotit sama, ten stroupek se má loupat ale snad až po týdnu, pak to může více krvácet (ale nemusí). Není to spíš menstruace, když jsi před pár dny dobrala HA?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.05.19 11:58

Taky si myslím že je to MS

Váš příspěvek
Reklama