Jak vrátit ovulaci?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
gumicka8
Povídálka 35 příspěvků 23.05.19 09:08
Jak vrátit ovulaci?

Ahoj holky, založila jsem novou skupinu, protože jsem nenašla žádnou odpověď na mou otázku. chtěla bych se prosím zeptat, zda některá z Vás si nějak vrátila Ovulaci. Mi po vysazení HA ne a ne naskočit. děkuji :oops:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Verurizeckova
Ukecaná baba ;) 1675 příspěvků 23.05.19 09:15

Po roce naskocila sama a pouze z jednoho vaječníku… dej tomu čas, můžeš to podpořit bylinkami, bohužel HA má někdy takové super účinky

gumicka8
Povídálka 35 příspěvků 23.05.19 09:21
@Verurizeckova píše:
Po roce naskocila sama a pouze z jednoho vaječníku… dej tomu čas, můžeš to podpořit bylinkami, bohužel HA má někdy takové super účinky

no to teda :,( snažime se o miminko a bez ovu to bohužel nejde…k tomu úplně rozházený ciklus :( zkoušim teď kontryhel, tak snad zabere

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.05.19 09:31

Já první dva měsíce ovulaci neměla, tento měsíc jsem začala pit kontryhel cca do 11DC a ovu byla :palec:

gumicka8
Povídálka 35 příspěvků 23.05.19 09:34

Ty jooo to zni nadějně a pila jsi od prvního dne cyklu? do cca 11 dc? zkusím ovu testy a jinak asi pak pít nebudu že? chceme mimi

Tichošlápek
Extra třída :D 14744 příspěvků 23.05.19 09:48

Mne ani po roce nenaskocila, takže mi Dr nasadil clostil a mám hned z prvního cyklu syna. Kontryhel mi nejen nepomohl, ale ještě jsem po něm měla hrozny silnou a dlouhou ms, protože způsobuje růst sliznice

gumicka8
Povídálka 35 příspěvků 23.05.19 09:56
@Tichošlápek píše:
Mne ani po roce nenaskocila, takže mi Dr nasadil clostil a mám hned z prvního cyklu syna. Kontryhel mi nejen nepomohl, ale ještě jsem po něm měla hrozny silnou a dlouhou ms, protože způsobuje růst sliznice

no ja už jsem z toho trošku, tak zoufalá…podle ovu testu jsem ovu neměla, ale pak jsem už přestala testovat a ms mi dorazila po vysazení HA (vysazena v listopadu)potom cikly cca 38-40 dní poslední byla 16.3. a teď až 20.5. v tomto měsíci až po 66 dnech…když jsem byla u dr, zda vůbec ovu mám, a že mám cikly dlouhe, tak se ani neuracila mě prohlidnot a odbyla mě tím, že se na to podívá až pri preventivce někdy v prosinci a že se mi cikly vrací, tak jak jsem je měla před nasazení HA což se mi opravdu nezdá…vím, že mi kdysi řekla při kontrole, že mám nízko sliznici, že to bude asi HA, tak jsem si na to vzpomněla a říkala si, že vyzkozuším ten kontryhel, když je na ten růst…tak nějak neuškodím

Příspěvek upraven 23.05.19 v 09:59

Tichošlápek
Extra třída :D 14744 příspěvků 23.05.19 09:58

@gumicka8 to je ale normální postup. Tělo se po vysazeni rovna cca těch 6-12 měsíců a až pak se to řeší.

gumicka8
Povídálka 35 příspěvků 23.05.19 10:00
@Tichošlápek píše:
@gumicka8 to je ale normální postup. Tělo se po vysazeni rovna cca těch 6-12 měsíců a až pak se to řeší.

a po tom kontryheli se ti aspon upravila nebo vůbec nic prosím?

Tichošlápek
Extra třída :D 14744 příspěvků 23.05.19 10:01
@gumicka8 píše:
a po tom kontryheli se ti aspon upravila nebo vůbec nic prosím?

Ne, psala jsem výše, ze pro mne to bylo spíše k horšímu

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.05.19 10:04

Zafungovala mi ihned kombinace Gynex + čistý inositol od Myprotein - teď mám ovulace i z obou vaječníků najednou, to dělá tutově ten inositol. Taky občas zobnu Macu s kotvičníkem od bylinářství Jukl.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.05.19 10:07

@gumicka8 ano pila jsem od 1DC :) mě přišla ovu až později po dopití čaje, byla jsem u dr na kontrole a řekl, ze mi folikul nedorusta a za týden jsem měla pozitivní ovu test :dance:

gumicka8
Povídálka 35 příspěvků 23.05.19 10:09
@Anonymní píše:
Zafungovala mi ihned kombinace Gynex + čistý inositol od Myprotein - teď mám ovulace i z obou vaječníků najednou, to dělá tutově ten inositol. Taky občas zobnu Macu s kotvičníkem od bylinářství Jukl.

no mi gynex právě asi nesedí zkoušela jsem 3 lahvičky a žádná změna a inositol vůbec neznám

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.05.19 10:12
@gumicka8 píše:
no mi gynex právě asi nesedí zkoušela jsem 3 lahvičky a žádná změna a inositol vůbec neznám

Inositol je právě ta jediná látka na podporu zrání vajíček. A s tím čistým od Myprotein jsou výborné zkušenosti, navíc to vyjde levněji než kupovat Fertipronu a podobné přípravky. Nejlepší je užívat Femibion + čistý inositol, myslím v rámci přípravy na otěhotnění a těhotenství. Mrkni na něj na net, mají na něj i často akce. Je v něm pidi odměrka, tak ráno 4 odměrky rozmíchat ve vodě a večer 4. Já s těma dvojovulacema aspiruju na dvojčata.

gumicka8
Povídálka 35 příspěvků 23.05.19 10:12
@Anonymní píše:
@gumicka8 ano pila jsem od 1DC :) mě přišla ovu až později po dopití čaje, byla jsem u dr na kontrole a řekl, ze mi folikul nedorusta a za týden jsem měla pozitivní ovu test :dance:

dám tomu asi šanci jednu krabičku mám už za sebou, tak uvidíme…je fakt že jsem začala pít i před ms protože ne a ne dorazit a po 4 dnech dorazila, tak teď zkusím do toho 11 dc?

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama