Cysta a zpoždění menstruace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Enika76
Povídálka 18 příspěvků 21.05.19 15:27
Cysta a zpoždění MS

Ahoj, jsem 37 DC, menstruace zatím nikde. Byla jsem u dr. minulý čtvrtek, údajně mám cca 3,5 cm velkou tříkomorovou cystu a chtěla mi píchnout vyvolávačku. Usmlouvala jsem ji, že to ještě chvíli necháme. Obvykle mám cyklus naprosto vzorný po 28 dnech, toto nastalo poprvé v životě (je mi 42). Je nějaká šance, že se to nějak srovná samo nebo to bez injekce nepůjde? Osobně mám z jakýchkoli hormonů respekt a nechce se mi do toho. Co můžu udělat pro to, aby se MS spustila?

Díky za názory.

Reakce:
IvaX
Ukecaná baba ;) 2003 příspěvků 21.05.19 15:59

Taky jsem měla cystu, ms se hodně zpozdila, ale nakonec se dostavila. V té době jsem zrovna byla na bylinkovém poradenství a paní tam tu cystu taky našla a doporučila mi na ni kapsle Serafin - ženské. Nevím jestli zabraly zrovna ony nebo se to prostě vyřešilo samo. Každopádně příznaky zmizely a ms se dostavila. Narovinu nejsem žádný jejich prodejce, některé jejich produkty mi pomohly některé moc ne, je to asi individuální. Každopádně pokud to chcete zkusit je to jen z bylinek, tak žádnou chemii do sebe cpát nebudete.
 https://www.google.cz/search?…

Mava
Generální žvanilka 24887 příspěvků 21.05.19 16:09

@Enika76 aktuálně to řeším taky, v lednu zpoždění ms 45 dnů, normálně mám cyklus 25 dnů. ještě před ms jsem šla k doktorovi, to bylo zpoždění nějakých 35 dnů. testy byly negativní, ani se nesnažime, je mi 40let. domluvili jsme se, že pokud se ms do měsíce nedostaví přijdu znovu. našel mi cystu na vaječníku 4×3 cm. ms nakonec přišla již zmiňovaný 45 den. teď mě čeká kontrola po 3 měsících, jestli se cysta ztratí nebo ne. jinak to zpoždění bylo jen v tom lednu. od té doby zase cyklus ukázkový, trochu silnější ms a bolestivější ovulace.
jsem zvědavá co bude zítra na utz :roll:

Váš příspěvek
Reklama