Jak vám vyhovoval lactofeel?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.05.19 19:09
Lactofeel

Ahoj holky. Jak vám vyhovoval lactofeel? Četla jsem příspěvek že obsahuje cukr a způsobuje mykozy. S ní jsem se lecila nedávno, tak mám strach ho použít. Chtěla jsem ho vyzkoušet místo vitagynu. Děkuji moc :)

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.05.19 20:46

Nevím jak to funguje, ale doporucil mi ho doktor na bakteriální infekci, jako první pomoc než bude hotová kultivace. Radši se poraď, já jsem taky určitý problémy řešila dostupnýma lekama a prd mi to pomohlo, musela jsem stejně k doktorovi.

Azeretereza
Závislačka 2847 příspěvků 20.05.19 20:47
@Anonymní píše:
Nevím jak to funguje, ale doporucil mi ho doktor na bakteriální infekci, jako první pomoc než bude hotová kultivace. Radši se poraď, já jsem taky určitý problémy řešila dostupnýma lekama a prd mi to pomohlo, musela jsem stejně k doktorovi.

Omylem anonym, hlásím se.

Meredithx
Kecalka 281 příspěvků 20.05.19 21:23

Já jsem je koupila na doporučení lékařky, kvůli častým zánětům a nevyhovuje mi, po aplikaci mě silně pálí. Trochu mě to mrzí, protože teď nevím co s celým balením. :( Mnohem víc mi pomáhá preventivně Gyntima - čípky.

Kacatko1986
Ukecaná baba ;) 1178 příspěvků 21.05.19 01:09

Tak me zase silene palila Gyntima, ale priserne.. Lactofeel dobry, dokonce mi prijde ze mi na pocatek mykozy zabral..

Váš příspěvek
Reklama