Gynekologický problém

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.05.19 19:58
Gynekologický problémek

Ahoj holky,
Mám takový problém..
Bolí mě hodně prsa, hlavně v oblasti bradavek, mám nažloutlý vaginální hlen (ale jen uvnitř.. na kalhotkách ne) Nikdy tohle nemívám… Par dní mě boli hlava.. jsem týden před MS ale běžně mívám zpoždění 1-2 někdy i 3 týdny… Pohlavní styk přerušovaný..
Test jsem si dělala.. zatim negativní… k doktorovi mam přijit až jak by nepřišla ms dele než je u mě zvykem + mam před sebou hodně velké vyšetření… (2 potraty minuly rok a řeší se to…)
Dotaz zní… Je tohle v pohodě? Je možnost těhotenství? Nebo já už nějak nevim no… spíš mě zajímají vaše názory nebo rady.. Miminko bych chtěla ale asi by to zase nevyšlo… pry je třeba zjistit co mi je..
ps: je mi (22)
Děkuji za rady. :hug:

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.05.19 19:59

Ještě já… před týdnem mě 5 dní hodně bolelo v podbříšku (na obou stranách jak jsou vaječníky) hlavně při zvedání a námaze

ka2ka
Neúnavná pisatelka 15149 příspěvků 18.05.19 20:19

Tak nějak nevidím problém ms, máš rozházenou, hlava může bolet z blížíce ms nebo i těhotenství, bolest břicha to samé, takže čekat a čekat

Lamátko
Závislačka 2721 příspěvků 18.05.19 20:36

Ne těhotná nejsi pokud není těhotenský test pozitivní nemůžou být těhu příznaky, ty dělá pouze hormon hcg. Pokud tě bude bolet levý nebo pravý vaječník je to ovulace i ty prsa tě při ovulaci můžou bolet

Váš příspěvek
Reklama