Gynek. problémy - žlutý výtok - nevíte co to je?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.05.19 09:23
Gynek. problémy, nevite co to je?

Dobrý den, skoro týden mám takový žlutý výtok. Nikdy sem to neměla tak me to vyděsilo ale myslela sem že přejde. Ale včera sem na papíře našla i krev. MS mám dostat za 14 dní cca. Zítra zajdu na gynekologii a koupím si teh.test ale beru Ha tak snad nejsem těhotná. ale do té doby nevíte o co by mohlo jít? :? Ještě dodám že to mám dole takové zarudlé a trochu svědí. :oops: omlouvám se za detaily a děkuji za rady.

Reakce:
Tazvesnice
Kecalka 145 příspěvků 16.05.19 09:26

Nejpravdepodobneji nejaky zanet.. odpovidal by tomu ten vytok, zarudnuti a svedeni a i ta krev..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.05.19 09:34

Nechci tě strašit, ale mně se takhle projevila trichomoniáza. Od nevěrného manžela :zed: :zed: :zed:

lucije28
Ukecaná baba ;) 1682 příspěvků 16.05.19 09:37

Klasický výtok, v klidu, dostaneš léky na zavádění a v klidu :) Já bych mohla napsat knihu o výtocích :zed: :pocitac:

malákráličice
Ukecaná baba ;) 2390 příspěvků 16.05.19 09:43

@lucije28 Omlouvam se, ale te predstave se smeju nahlas. Velka kniha o vytocich… to by byl trhak :D

lucije28
Ukecaná baba ;) 1682 příspěvků 16.05.19 11:59

@malákráličice - to se neomlouvej, moje gyndařka mi píše do zásoby globule a zavádím si je sama, jinak bych tam byla pečená vařená :mrgreen:

Váš příspěvek
Reklama